خلیل زاده: ۱۳ تیم لیگ برتری خواهان تعطیلی لیگ شده‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من که این بیماری را ۴۰ درصد بیشتر ندارم یعنی همه چیز را رعایت می‌کردم، نمی‌گویم از بازیکنان قوی‌ترم اما اگر یک بازیکن بگیرد… آقایانی که تصمیم می‌گیرید لیگ را شروع نکنید.

اسماعیل خلیل‌زاده در مورد اینکه ۱۳ تیم لیگ برتری خواهان تعطیلی لیگ شده‌اند و آیا در جلسه امروز باشگاه استقلال چنین چیزی مطرح شد، افزود: نه، ولی اعتقادم این است اگر جماعت ورزشکار این ویروس را بگیرد تا ۲ سال از بدنش بیرون نمی‌رود این ویروس خیلی خطرناک است و نمی‌شود آن را شوخی گرفت.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: این کار خطرناک است یک بازیکن ما بگیرد به ۱۰ بازیکن دیگر سرایت می‌کندچه با تماشاگر و چه بدون تماشاگر، با تماشاگر بدتر می‌شود و بدون تماشاگر هم اعتقاد دارم این اتفاق نباید بیفتد.

خلیل‌زاده در مورد اینکه آیا در جریان انتصاب‌های باشگاه استقلال قرار دارد، ابرازکرد: متأسفانه من نبودم اما سعادتمند اختیاردار قانونی بوده یکی دو نفری که منصوب شدند یا در جریان کار هستند فکر می‌کنم از فردا دیگر نباشند.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه به نظر می‌رسد از پیام پادووانی که از وزیر ورزش انتقاد کرده بود ناراحت است، تصریح کرد: نه اصلاً اینطور نیست من نمی‌دانم آدم‌هایی که اینجا آمدند چه کسانی هستند و نه سابقه‌شان را می‌دانم.

خلیل‌زاده یادآورشد: فقط می‌دانم یک نفر را یکی از اعضای هیأت مدیره معرفی کرده یعنی گفت من می‌شناسم. یکی دو نفر که اینجا حضور داشتند و تمام رسانه‌ها تذکر می‌دادند امروز مدیرعامل تشخیص دادند که دیگر نباشند.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اختلاف مجیدی و سعادتمند عنوان کرد:‌ مجیدی سرمربی تیم است، با تیم قرارداد دارد و باید بر سر تمرینات تیم بیاید اگر تمرینات شروع شود واقعاً اگر مشکل دارند از خودشان بپرسید. من بعید می‌دانم و چنین چیزی الان مطرح نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید