خلیل زاده: من در ۷ سال اخیر ۷ میلیارد تومان از باشگاه گرفته ام

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شجاع خلیل زاده بازیکن پرسپولیس گفت: وقتی جام را می‌بری خانه تازه میفهمی‌قهرمانی چه حسی دارد؛ تمام زحمت‌‌‌های تیم دست تو است. یک حس عجیبی است، میدانید چرا؟ چون شما پرسپولیسی هستی، آرزو داری در پرسپولیس بازی کنی و قهرمان شوی، حالا جام قهرمانی هم در دست توست.

شجاع خلیل زاده با بیان اینکه من ۷ سال، نه بیشتر! ۱۰ سال پیش مصاحبه کردم و گفتم پرسپولیسی شش آتیشه ام. ادعا هم ندارم ها، ولی گفتم، ابراز کرد: خب الان عشق به پیراهن نیست یا کمتر شده. واقعیت را می‌گویم، بعضی‌ها به خاطر پولشان سر تمرین هم نمی‌روند.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: بعضی‌ها هستند بازار گرمی‌می‌کنند. در این ما یک نفر هم وجود ندارد این کار را کند. آقا کریم می‌داند بازیکنان ما بازار گرمی‌کردند؟ هیچ کدام من یادم نمی‌آید.

خلیل زاده با تاکید بر اینکه در ۷ سال اخیر ۷ میلیارد تومان گرفته ام، یادآورشد: یک بازیکن می‌آید کنار باشگاه پرسپولیس عکس می‌گیرد که من کنار باشگاه هستم، از همان جا می‌رود باشگاه دیگر سه برابر قرارداد می‌بندد.

او تصریح کرد: من به بازیکنان عزیز می‌گویم که در تیمی‌که بازی می‌کنند، اگر پرسپولیسی هستند به پرسپولیس بروند و استقلالی هستند بروند استقلال. این خیلی مهم است که در تیم با جان و دل بازی کنی. من اگر استقلالی بودم، با جان و دل در پرسپولیس بازی نمی‌کردم.

وی در پاسخ به اینکه رقم‌ها در فوتبال ما به نظرت واقعی است و بازیکن ارزشش را دارد؟ گفت: خیلی اش کاذب است، بعضی بازیکنان پول‌‌‌های زیادی می‌گیرند و بعضی بازیکنان پیشنهاد دارند و نرفته اند. یک عده در تیم رقیب سه برابر قیمت پول می‌گیرند.

خلیل زاده خاطرنشان کرد: من سال اولی که آمدم پرسپولیس، کمترین پول را در این سه سال گرفتم و بدون هیچ منتی اولین نفر تمدید کردم و پارسال هم که بحث رفتن بود اولین نفر رفتم تمدید کردم تا همه بازیکنان بمانند. بازهم کمترین پول را گرفتم و بدون غر زدن بازی کردم. رسید به امسال که من بند جدایی در قراردادم بود و رفتم گفتم نه از کسی ۱۰۰ تومن بیشتر می‌خواهم و نه کمتر، اگر بازیکنی می‌آید و سقف را می‌گیرد، من هم همان‌قدر بگیرم و مثل بقیه پول بگیرم تا انگیزه داشته باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید