خلیل‌زاده: پرسپولیس بازی‌های سختی در آسیا دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بازی‌های سختی در آسیا دارد و باید تقویت شود. البته رقبای ما در حال تقویت شدن هستند. ما می‌دانیم که هواداران با پرسپولیس زندگی می‌کنند و همه تلاش ما هم برای خوشحالی این عزیزان است.

شجاع خلیل‌زاده افزود: در شرایط حساس و سختی به سر می‌بریم. باید از کادر فنی به صورت قاطع حمایت شود، چرا که آنها می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. پرسپولیس واقعا تنهاست، اما دل میلیون‌ها عاشق برای این تیم می‌تپد.

خلیل‌زاده ادامه داد: واقعاً بازیکنان پرسپولیس نباید مشکلات زیادی داشته باشند که در زمین بازی به فکر حل مشکلات خود باشند. باور کنید قرارداد من با پرسپولیس ۸۰ هزار دلار است، اما هیچ وقت برای این تیم ناز نکردم و با افتخار پیراهن پرسپولیس را پوشیدم.

وی در مورد تقویت رقبای پرسپولیس در لیگ قهرمانان و شرایط سختی که در این بازی‌ها وجود دارد، افزود: الان همه تیم‌ها در حال تقویت خود هستند تا پرقدرت‌تر از قبل باشند. در پرسپولیس اما شرایط متفاوت است و هنوز مشخص نیست کدام بازیکنان می‌مانند و چه کسانی جدا خواهند شد.

او ادامه داد: شرایط به گونه‌ای است که شاید بعد از لیگ قهرمانان آسیا باز هم برخی از بازیکنان از تیم جدا شوند. به‌هرحال بازیکنان باید به آینده خود فکر کنند و من برای هر بازیکنی که از پرسپولیس می‌رود، آرزوی موفقیت می‌کنم.

شاید از این حرف من برخی از هواداران ناراحت شوند، اما مهدی ترابی علاوه بر فوتبال باید به زندگی شخصی خودش هم فکر کند. آن عزیزانی که از رفتار بازیکنان گلایه می‌کنند بهتر است خود را جای آنها بگذارند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: شاید از این حرف من برخی از هواداران ناراحت شوند، اما مهدی ترابی علاوه بر فوتبال باید به زندگی شخصی خودش هم فکر کند. آن عزیزانی که از رفتار بازیکنان گلایه می‌کنند بهتر است خود را جای آنها بگذارند.

خلیل‌زاده افزود: ما بازیکنان برای پرسپولیس از جان مایه می‌گذاریم و اصلاً قصد نداریم خدای نا کرده باشگاه دچار چالش شود. این را هم بگویم که ما وضعیت اقتصادی مردم و جامعه را در این روزها درک می‌کنیم و خود ما هم از این مردم هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید