خلیل‌زاده: قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه شانس بالایی برای دعوت به تیم ملی دارد گفت: به هر حال آرزوی هر بازیکنی دعوت به تیم ملی است اما به نظر سرمربی محترم تیم ملی احترام می‌گذارم.

شجاع خلیل‌زاده اظهار کرد: قطعا هر مربی، سلیقه خودش را دارد و اگر آقای اسکوچیچ مرا به تیم ملی دعوت کرد با جان و دل برای تیم ملی بازی می‌کنم و اگر هم دعوت نکند برای تیم ملی و او آرزوی موفقیت خواهم کرد.

این ورزشکار خاطرنشان کرد: البته مربیان کروات فوتبال را خیلی خوب می‌فهمند و با شناختی که از آقای اسکوچیچ دارم می‌دانم که می‌تواند با تیم ملی موفق شده و به جام جهانی برویم.

خلیل‌زاده درباره آینده خودش و اینکه همچنان او را با پیراهن پرسپولیس خواهیم دید تصریح کرد: امیدوارم مشکلاتی که وجود دارد حل شود. بازیکنان پرسپولیس در این چند سال زحمات زیادی کشیدند ۴ سال قهرمان شدن کار هر تیمی‌نیست. امیدوارم در نهایت هر چه خیر و صلاح است همان اتفاق بیفتد.

وی در خصوص اینکه خیلی‌ها مدعی هستند این پرسپولیس بهترین تیم پرسپولیس در ۴۰ سال اخیر است ادامه داد: این لطف کسانی است که این حرف‌ها را می‌گویند. قبل از هر چیز باید از آقای برانکو تشکر و قدردانی کنم که این پرسپولیس را پایه‌گذاری کرد و ما مدیون او هستیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: خود من و خیلی‌های دیگر قدردان زحمات برانکو هستیم اما قسمت نبود دیگر با او کار را ادامه دهیم. حالا هم شاگرد خوب او در پرسپولیس کار می‌کند و راه برانکو را ادامه می‌دهد. آقا یحیی مربی جوان، بادانش و متفکری است که خیلی خوب فضای فوتبال را می‌شناسد.

خلیل‌زاده در پایان در پاسخ به این سوال که از نظر او قهرمانی پرسپولیس قطعی شده افزود: بله با برد شب گذشته قهرمانی ما قطعی است و من از همین طریق این قهرمانی را به همه هواداران تقدیم می‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید