خلیل‌زاده: فوتبال برای ما شغل است نه تفریح!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مگر همه مردم و اکثر مشاغل با مجوز دولت این روزها بر سر کارشان حاضر نشده‌اند؟ یعنی همه کارها می‌توانند بازگشایی شوند و تنها مشکل جامعه فوتبال است؟

شجاع خلیل‌زاده اظهارکرد: وقتی همه مردم به‌زندگی عادی‌شان برگشته‌اند پس باید بگذارند که ما فوتبالی‌ها هم بر سر کار خودمان حاضر شویم. فوتبال برای ما شغل است نه تفریح!

وی ادامه داد: ما نباید انگیزه‌هایمان را از دست بدهیم و اگر امروز در فاصله ۹ هفته مانده به پایان لیگ همه‌چیز را تمام شده بدانیم، اشتباهی مرتکب شده‌ایم که ممکن است دودش به‌چشم خودمان برود.

خلیل‌زاده تصریح کرد: در فوتبال هیچ نتیجه‌ای قابل پیش‌بینی نیست و ما باید به این بازی‌ها به‌چشم فینال نگاه کنیم تا زمانی که قهرمانی مسجل شود و بتوانیم جام پوکر را تقدیم هواداران‌مان کنیم.

وی افزود: من از تمام آن مربیان و تیم‌هایی که نامه زده‌اند تا فوتبال تعطیل شود، سوال می‌کنم که اگر تیم خودتان هم صدرنشین جدول رده‌بندی بود و با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش هم ۱۰ امتیاز فاصله امتیاز داشت، باز هم دنبال تعطیلی لیگ بودید؟

خلیل‌زاده با تاکید بر اینکه من باید صادقانه با هواداران حرف بزنم، یادآورشد: شجاع خلیل‌زاده ۳ سال است که پیشنهاد خارجی دارد و این را هواداران ما می‌دانند که من اصلا اهل دروغ و ریا نیستم.

وی با اشاره به اینکه در فوتبال هیچ نتیجه‌ای قابل پیش‌بینی نیست و ما باید به این بازی‌ها به‌چشم فینال نگاه کنیم تا زمانی که قهرمانی مسجل شود، خاطرنشان کرد: باید بتوانیم جام پوکر را تقدیم هواداران‌مان کنیم.

خلیل‌زاده در خصوص اختلافی که بین قلعه‌نویی و پیروانی رخ داد که اهالی فوتبال را تحت‌تاثیر قرار داد، ابراز کرد: امیرخان یکی از بزرگ‌ترین مربیان من بوده که نقش بسیار زیادی در فوتبالم داشته و کمک بسیار زیادی کرده تا من بتوانم به‌سطح امروز خودم برسم و از این بابت همیشه برای من قابل احترام و عزیز هستند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر افشین‌خان هم بزرگ تیم ماست و یک پرسپولیسی اصیل به‌شمار می‌رود و سرپرست تیم ما هم هستند و من برای هر دو عزیز احترام خاصی قائل هستم و ترجیح می‌دهم در این خصوص اظهارنظری نداشته باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید