خلیلی: چه دیر و چه زود جام به پرسپولیس می‌رسد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن خلیلی یکی از بازیکنان محبوب تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه فکر نمی‌کنم در صورت نیمه کاره ماندن لیگ تعیین قهرمان کار سختی باشد، گفت: بهتر است به قوانین در این باره رجوع کنیم که البته طبق تمام سناریوهایی هم که چیده شده، قهرمان نیم فصل و فصل گذشته و کنونی لیگ با اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس است.

محسن خلیلی درپاسخ به اینکه شرایط حال حاضر این تیم را چطور می‌بینی؟ اظهارکرد: شرایط خوب است و فکر می‌کنم اگر کرونا نبود در حال حاضر جشن قهرمانی را گرفته بودیم و قهرمانی مسجل شده بود؛ البته چه دیر و یا چه زود جام به پرسپولیس می‌رسد.

این بازیکن محبوب تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چه شد که میان پیشنهادات زیاد به پرسپولیس آمدی؟ ابرازکرد: بازی در تیمی‌که از کودکی هوادار آن باشی آرزوی هر فوتبالیستی است؛ زمانی هم که پرسپولیس پیشنهاد داد خیلی زود به توافق رسیدیم و قرارداد امضا کردیم.

وی تصریح کرد: آن سال همه تیم با یکدیگر هم قسم بودیم تا قهرمان شویم وهمه بازیکنان از جان مایه می‌گذاشتند و سرانجام آن همدلی قهرمانی در لیگ فوتبال ایران شد.

این بازیکن محبوب تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه فصل اول حضور در پرسپولیس بود که در دقایق پایانی موفق شدم در شهرآورد گل زنم و هنگامی‌که آن گل را زدم بار سنگینی از روی دوش من برداشته شد، ادامه داد: آن گل حساس‌ترین و شیرین‌ترین گل تمام زندگی‌ام بود.

خلیلی همچنین در پایان صحبت هایش با بیان اینکه من خیلی زود با بازیکنان کنارم هماهنگ می‌شدم و به همین خاطر در بیشتر تیم‌هایی که بودم آمار گلزنی آن بالا بوده است، خاطرنشان کرد: البته ناگفته نماند که مهاجمان و هافبک‌های خوبی هم همیشه کنار من بازی می‌کردند که در بازی من هم تاثیرگذار بودند و همخ موفقیت‌ها را مدیون آنان هستم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید