خلیلی: مدیران حرف‌‌‌های مظلومانه و عوام فریبانه نزنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن خلیلی سرپرست و بازیکن اسبق پرسپولیس با بیان اینکه بهتر است مدیران ورزشی و فوتبالی سعی کنند که زیاد حرف‌‌‌های مظلومانه و عوام فریبانه نزنند، گفت: پوپولیستی صحبت کنند، حرف هایی که هوادار دوست دارد.

محسن خلیلی با تاکید بر اینکه دیگران را مقصر ندانند که خودشان را بخواهند کنار بگذارند، افزود: سابقه نشان داده است که چه کسی دروغ می‌گوید و چه کسی راست می‌گوید؛ زمان همه چیز را مشخص می‌کند و من به موقعش در این خصوص حرف خواهم زد.

خلیلی درباره اینکه آقای انصاری فرد گفته بودند که کالدرون ۱۶ بار به او گفته است که با محسن خلیلی مخالفت دارم، اظهارکرد: من ارتباط خوبی با آقای کالدرون داشتم همانطور که با آقای برانکو داشتم و دارم. با هم در ارتباط هستیم و در هر مناسبت با هم صحبت می‌کنیم. صحبت‌‌‌های آقای انصاری فرد برای من خیلی جالب بود.

سرپرست و بازیکن اسبق پرسپولیس تصریح کرد: بعد از اینکه من از باشگاه کنار گذاشته شدم چندین بار وی را ملاقت کردم و آقای کالدرون با بنده تماس گرفت و گفت می‌خواهم درباره این مسئله صحبت کنیم.

وی ادامه داد: کالدرون گفت می‌توانی یک ریسک را تحمل کنی؟ گفتم چه ریسکی؟ او پاسخ داد که من کتبا به باشگاه و هیئت مدیره اعلام کردم که تو برگردی به باشگاه و کارت را انجام بدهی. من مشکلی ندارم حتی قرارداد هم دارم و فسخ نشده است. اگر شما بخواهی من بر می‌گردم.

خلیلی سرپرست سابق پرسپولیس گفت:”در شرایط فعلی تیم به آرامش اقتصادی نیاز دارد. پرسپولیس در هیات مدیره اش دارد آدم هایی که بتوانند مشکلات اقتصادی این تیم را حل کنند. یکی از آن‌ها آقای مهرداد هاشمی‌است. من ایشان را می‌شناسم و شش سال در سایپا با ایشان کار کردیم. ایشان هم از نظر اقتصادی قوی است و هم از نظر مدیریت.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید