خلیلی: در بازی پرسپولیس و شارجه بازیکنان با انگیزه ای وارد زمین شدند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن خلیلی مهاجم سابق پرسپولیس درباره مصاف پرسپولیس برابر السد هم گفت: السد با تفکر جدیدی در مسابقات حضور دارد و ژاوی تجارب بازی در بارسلونا را به السد آورده اما مهره‌های لازم برای اجرای تفکرات خود را ندارد.

محسن خلیلی افزود: آنها فقط روی ضربات ایستگاهی خوب کار می‌کنند و خط حمله خوبی را هم در اختیار دارند. قطعا صدرنشینی پرسپولیس در گروه، روحیه بازیکنان را برای بازی برابر السد بهتر خواهد کرد و اگر مثل بازی برابر شارجه به میدان بروند، قطعا می‌توانند این تیم را هم شکست بدهند.

وی درباره پیروزی پرسپولیس برابر شارجه امارات و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: بازیکنان با انگیزه بالایی وارد زمین شدند که این امر بسیار مهم بود و نشان می‌داد کادر فنی به خوبی روی این موضوع کار کرده است. در این دیدار بازیکنان نسبت به بازی قبلی برابر الدحیل، با انگیزه بیشتری وارد زمین شدند.

خلیلی همچنین گفت: در چهار بازی اخیر دیدیم که تیم گل‌محمدی بازی به بازی بهتر شد که این نشان می‌داد کادر فنی روی تیم کار زیادی انجام می‌دهد. اینکه تیم مثل یک اردو کنار هم بودند هم نقش زیادی در ایجاد هماهنگی بین بازیکنان داشت. به اعتقاد من یکی‌ از شاخصه‌های تیم‌ گل‌محمدی بازی مالکانه است که این امر نیاز به هماهنگی دارد.

وی افزود: گلزنی در دقایق ابتدایی باعث شد تیم با تمرکز بالایی کار را ادامه بدهد و نکته دیگر این بود در اواسط نیمه نخست، شارجه یک فرصت بسیار خوب داشت که حامد لک مهار کرد و اجازه نداد دروازه‌ پرسپولیس باز شود. این دو عامل نقش مهمی‌در موفقیت پرسپولیس داشتند.

خلیلی همچنین گفت: پرسپویس به خوبی حریف را آنالیز کرده بود و می‌دانست نقطه ضعف آنها کجاست. پرسپولیس روی ارسال از کناره‌ها، فشار زیادی آورد و سه گل پرسپولیس به همین شیوه به ثمر رسید. در این دیدار همه بازیکنان پرسپولیس کیفیت بالای خود را نشان دادند. احسان پهلوان هم نشان داد در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. البته گلزنی عیسی آل‌کثیر هم بسیار مهم بود و به نظر من وحید امیری هم بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید