خلعتبری: خوشحالم که پرسپولیس جزو ۴ تیم برتر رقابتها در غرب آسیا شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا خلعتبری بازیکن تیم شهر خودرو و بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص ادامه فعالیتش در این تیم گفت: از قراردادم یک سال دیگر در این تیم خوب باقی مانده است.

محمدرضا خلعتبری افزود: خوشبختانه سید مهدی رحمتی هم دوست صمیمی‌من است و از این حیث مشکلی وجود ندارد. به هر حال باید ببینم شرایط فراهم است یا خیر و قطعاً این هفته در مورد این موضوع تصمیم می‌گیرم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که پرسپولیس جزو ۴ تیم برتر رقابتها در غرب آسیا شده است و حالا هم با حریفی بازی دارد که ما هم با آن رقابت کرده ایم. مطمئناً پاختاکور در حد تیم پرسپولیس نیست و یک سر و گردن از آن بالاتر است ولی نباید فراموش کرد که در این مرحله شرایط فرق می‌کند و باید هوشیارتر عمل کرد.

خلعتبری در خصوص عملکرد تیم شهر خودرو در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من معتقدم ما بازی‌‌‌های خوبی انجام دادیم اما نتایج آن طور که می‌خواستیم پیش نرفت. البته به نظرم بدشانسی هم آوردیم.

بازیکن تیم شهر خودرو و بازیکن اسبق پرسپولیس یادآورشد: تغییر و تحولاتی هم در تیم رخ داد و دوست خوب من سید مهدی رحمتی روی نیمکت نشست. به نظرم اگر خوش شانس بودیم می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

او در خصوص دیدار تیم پرسپولیس با پاختاکور و شرایط این رقابت گفت: پرسپولیس تیم سابق من است و همیشه هر جا که باشم برایش آرزوی موفقیت دارم. بعد از رفتن برانکو پرسپولیس مشکلات زیادی پیدا کرد اما با حضور یحیی گل محمدی اتفاقات خیلی خوبی در پرسپولیس افتاده و تیم به شرایط خوب و ایده آلی رسیده است.

خلعتبری ادامه داد: کوچکتر از آن هستم که بخواهم در مورد شرایط بازی با پاختاکور چیزی بگویم اما به عنوان کسی که پیراهن پرسپولیس را پوشیده ام می‌گویم با این انسجام و آرامش می‌شود پاختاکور را هم شکست داد و حتی در دیدار بعدی هم پیروز میدان بود. امروز پرسپولیس آبروی فوتبال ایران است و امیدوارم بهترین نمایش را را از این تیم شاهد باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید