خلعتبری: تا روزی که در شهرخودرو باشم به رحمتی کمک خواهم کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا خلعتبری هافبک گلزن شهرخودرو خراسان با بیان این جمله که “تا روزی که در شهرخودرو باشم به رحمتی کمک خواهم کرد” گفت: مهدی تا ۲۰روز پیش پشت سرم در زمین بازی می‌کرده و دوست صمیمی‌من حتی بیرون از زمین فوتبال است.

محمدرضا خلعتبری اظهار کرد: در کنار همه این رفاقت‌ها به عنوان بازیکنی که با شهرخودرو قرارداد داردم هم وظیفه دارم تا روزی که در این باشگاه هستم پشت او هستم تا اول از همه تیمم سربلند باشد چون من بازیکن حرفه‌ای هستم و تفاوتی ندارد که سرمربی تیم چه کسی باشد.

خلعتبری ابراز کرد: با توجه به جابجایی بازیکنان در فصل آینده و بازی‌های دشواری که همین ابتدا پیش روی شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا به نظرم مهدی رحمتی کار سختی را قبول کرده است.

وی تصریح کرد: همه بازیکنان قبولش دارند و من فکر می‌کنم مهدی با اتکا به همین اعتماد به نفرات تیم این مسئولیت را قبول کرده است والا ما چند روز دیگر با الهلال عربستان قهرمان آسیا، بنیادکار ازبکستان و … بازی داریم که کار خیلی سختی است.

هافبک شهرخودرو با آرزوی موفقیت برای مهدی رحمتی تصریح کرد: اکنون تمام تمرکز ما بر حضوری قوی و آبرومندانه در لیگ قهرمانان آسیا است تا علیرغم سختی کار بتوانیم با دست پر به ایران برگردیم و سرمان بلند باشد.

وی با اشاره به سوابق بازیگری سید مهدی رحمتی متذکر شد: ایشان حدود ۹۰ بازی ملی و چندین قهرمانی باشگاهی را در کارنامه بازیگری خود دارد اما مربیگری کار دشواری است که حداقل دو سه سال تجربه نیاز دارد و رحمتی با خصوصیات فردی خوب که لازمه مربیگری است، فقط تجربه این بخش را کم دارد.

خلعتبری افزود: البته که مهدی مربیان خوبی را به کادر فنی خود اضافه کرده که کمکش کنند و باید این بخش را قوی کند. نوازی، سامره، نامداری و … مربیان خوبی هستند که تجربیات خوبی هم دارند و کوزین هم یک تمرین‌دهنده خوب است به مهدی کمک خواهند کرد تا انشاالله بتواند در اولین سال مربیگری موفق عمل کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید