خطیر: بخاطر اتهامات زنوزی شکایت می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه ادعای باشگاه تراکتور مبنی بر مشکل قبلی کنسانت برای فیفا قابل قبول نیست، گفت: تراکتور قرارداد این بازیکن را یکطرفه فسخ کرد و این بازیکن به فیفا شکایت کرد.

علی خطیر با اشاره به اینکه لودویچ وکیل کنسانت بود و از من خواسته شد با طرف مقابل تفاهم کنیم، درخواست کنسانت، یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بود، افزود: این اوج بی‌شرمی‌یک نفر است که بخواهد از همه مشکلات مدیریتی خود را در تراکتور یا هر جای دیگر شانه خالی کند و بدون پذیرش هیچ مسئولیتی، آن را گردن افراد دیگر بیندازد.

خطیر ادامه داد: موضوع را از طریق وکیلم در دادسرای فرهنگ و رسانه پیگیری می‌کنم و زنوزی باید این اتهامات بدون سند را اثبات کند، صحبت از تبانی، اختلاس و دزدی خیلی سنگین است و نمی‌دانم او چگونه جرات کرده از این کلام استفاده کند.

معاون پیشین باشگاه استقلال تصریح کرد: من از زنوزی در کمیته اخلاق شکایت می‌کنم، اما این کمیته بدون نیاز به شکایت من یا زنوزی به‌عنوان مدعی‌العموم باید این پرونده را بررسی کند.

وی یادآورشد: زنوزی می‌گوید تحقیق کرده که من تبانی کردم، اما همین اتهام را به محسن فروزان و خانواده‌اش نسبت داد و فوتبال او را نابود کرد. من فقط یک پیام به زنوزی فرستادم و در آن نوشتم همدیگر را در دادگاه می‌بینیم. با بد کسی درافتادی. فکر کردی چون پول داری، هر غلطی بخواهی می‌کنی؟

خطیر با تاکید بر اینکه وظیفه خود می‌دانستم در این پرونده که جنبه ملی داشت، تلاشم را انجام دهم، خاطرنشان کرد: زنوزی پولی نداده است که کسی تبانی کند. پرونده چه کسی با چه کسی تبانی کرده است؟

وی ابراز کرد:ماه رمضان، فرصتی برای همه از جمله من و زنوزی که اتهاماتی به افراد مختلف وارد کرده محسوب می‌شود او این اظهارات را مرور کند و امیدوارم خدای رحمان، گناهان همه ما و زنوزی را ببخشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید