خطیب: متأسفانه برخی به دنبال به‌هم زدن آرامش داوران هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اتفاقات داوری دیدار با فولاد گفت: متأسفانه برخی به دنبال به‌هم زدن آرامش داوران در هفته‌های پایانی هستند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

عبدالرحیم خطیب افزود: در صحنه‌ای که فولادی‌ها مدعی هستند مدافع ما روی بازیکن حریف خطا کرده و داور پنالتی مسلم را برای آنها نگرفته است، دقیقاً یک صحنه قبل‌تر بازیکن فولاد بدون توپ بازیکن ما را زد و در همان صحنه داور باید به بازیکن حریف اخطار می‌داد، نیمکت ما و فولاد به سمت داور چهارم اعتراض کردیم که اعتراضات سرپرست فولاد باعث به‌هم خوردن تمرکز داور بازی شد.

وی افزود: ما هم به قضاوت آقای خورشیدی به خاطر خطاهایی که پشت محوطه گرفته می‌شد و مثل همان صحنه برای ما خطا نمی‌گرفت اعتراض داشتیم، اما نه اینکه دائماً علیه داور چهارم و داور بازی هجمه درست کنیم.

خطیب ادامه داد: باید این نکته را هم بگویم که نکونام و هاشمی‌نسب در این اتفاقات کمترین نقش را داشتند و بقیه اعضای نیمکت فولاد دائماً در حال اعتراض بودند، درست نیست که در هفته‌های پایانی این هجمه سنگین علیه داوری شکل بگیرد.

وی در خصوص اظهارات هومن افاضلی و اینکه وی مدعی شد داور بازی با پارس جنوبی به ضرر ماشین سازی سوت زده است اظهار داشت: هومن افاضلی استاد من است و افتخار می‌کنم که نیم فصل با او کار کردم،هیچ وقت علیه نه او صحبت نکرده‌ام و نه به خودم اجازه دادم حرفی در مورد وی بزنم اما در بازی با ماشین‌سازی پنالتی واضح برای تیم ما در دقیقه ۹۵ گرفته نشد، آن پنالتی از کره ماه هم مشخص بود و به خاطر همان صحنه آقای افاضلی اخراج شد. کمترین حق ما از آن بازی اعلام پنالتی در آن صحنه بود چون ۲ پنالتی روی گودرزی و آریا کیا برای تیم ما در آن مسابقه گرفته نشد.

خطیب افزود: ما در این بازی متضرر شدیم ولی به احترام افضالی و کادر فنی حریف هیچ مصاحبه‌ای علیه ماشین سازی انجام ندادیم و سرمان به کار خودمان بود. ما روی تیم خودمان کار می‌کنیم و تلاشمان را می‌کنیم ولی این نمی‌شود که ما فقط به تیم‌های دیگر بچسبیم و فقط در مورد آنها حرف بزنیم. مگر در بازی ذوب‌آهن و ماشین‌سازی با اشتباهات داوری ۳ امتیاز تقدیم ماشین‌یازی نشد؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید