خطیبی: من آبروی خودم را از خیابان پیدا نکردم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد اعلام خداحافظی از آلومینیوم عنوان کرد:‌ من کارم را به نحو احسن انجام دادم دوست داشتم همکاری ما در لیگ برتر هم ادامه داشته باشد ولی با شرایطی که دیدم نمی‌توان کار را ادامه داد. دو روز قبل به ۲ تن از اعضای هیأت مدیره گفتم شرایط راضی‌کننده و در شأن یک تیم لیگ برتری نیست.

رسول خطیبی اظهارکرد: قبل از بازی تصمیم به جدایی گرفته بودم اما گفتم درست نیست، بهتر است بازی را انجام بدهیم. این موضوع را به مدیران باشگاه گفته بودم که بعد از بازی، سوای هر نتیجه‌ای که به دست بیاید اگر شرایط درست نشده باشد ادامه کار سخت است.

وی با بیان اینکه باید شرایط را مهیا کند و بازیکنانی را که می‌خواهیم بگیردف ابراز کرد: مدیرعامل باید خواسته‌های سرمربی تیم را برآورده کند و امیدوارم این اتفاق بیفتد اما شرایط آنقدر سخت است که فکر نمی‌کنم بتواند کاری کند.امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به نفع آلومینیوم اراک باشد.

خطیبی گفت: من آبروی خودم را از خیابان پیدا نکردم که مانند زمانی که در تراکتور بودیم هر چه کار کردیم و زحمت کشیدیم آن را به باد بدهد. مثل بقیه نیستم که تحت هر شرایطی کار کنم. من به آلومینیوم اراک دین دارم ولی اگر خواسته‌هایم برآورده نشود نمی‌توانم به کار ادامه بدهم. نباید یک نفر زحمات یک مجموعه و کارگران کارخانه را خراب کند.

خطیبی در مورد اینکه چه زمانی ممکن است به آلومینیوم برگردد، گفت: هر موقع خواسته‌هایم را برآورده کند به تیم برمی‌گردم. زمانش را نمی‌دانم آقایان باید شرایط را مهیا کنند. مدیرعامل به من می‌گوید با بازیکن در مورد مسائل مالی صحبت کردی؟ مگر سرمربی باید این کار را انجام بدهد؟ من بازیکن را پیشنهاد می‌دهم و وظیفه مدیران است که با بازیکن در مورد مسائل مالی صحبت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید