خطیبی به دنبال دست‌‌‌های آلوده مقصر مساوی آلومینیوم اراک مقابل گل گهر

در نشست خبری بعد از بازی آلومینیوم اراک مقابل گل‌گهر در هفته یازدهم لیگ برتر  رسول خطیبی آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی جانداری هر دو تیم داشتند اما ما برای برد آمده بودیم. می‌توانستیم نیمه اول به گل برسیم اما از موقعیت‌های استفاده نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک، یاد آور شد: فوتبال زیبایی انجام شد. گل‌گهر در نیمه دوم با تغییر تاکتیک شاکله تیم ما را بهم زد و بهتر از ما بود اما 20 دقیقه اول توانستیم نبض بازی را در دست بگیریم. این فوتبال برای ما قابل احترام بود. موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم در کل بازی همه چیز داشت غیر از گل. ای کاش گل هم داشت و بازی زیباتر می‌شد. حتی به تیر دروازه هم زدیم و بعد از آن موقعیت داشتیم، می‌توانستیم به گل برسیم اما نشد. بچه‌های ما تلاش خود را کردند و به بازیکنانم آفرین می‌گویم که یکی از بهترین‌ تیم‌ها را داریم. افتخار می‌کنم این تیم را دارم و سرمربی آلومینیوم هستم.

وی در مورد داوری در بازی امروز و اینکه صحنه مشکوکی بود یا خیر، گفت: هیچ موقع اعتراضی نکردیم با اینکه ضربه هم خوردیم. یک انتقاد از کمیته داوران و انضباطی دارم؛ هفته 4-5 بود که نامه زدند هر کسی درباره داوری صحبت کند برخورد می‌کنیم اما ما چیزی ندیدیم. احترام گذاشتیم و اعتراض نکردیم اما هیچ برخوردی هم ندیدیم. برخی تیم‌ها بیانیه دادند و مربیان اعتراض کردند اما ندیدیم برخورد شود. از کمیته انضباطی و داوران درخواست دارم اگر حرفی زدند روی آن بمانند. امیدوارم کسی به داوری اعتراض نکند و اگر اعتراض شد با توجه به حرفی که زدند برخورد کنند.

سرمربی آلومینیوم تصریح کرد: اگر کمیته داوران و انضباطی برخورد نکند ما ضرر می‌کنیم. ما ضرر هم کرده‌ایم اما اعتراضی نکردیم که امیدوارم برخورد کنند. تیم ما و سپاهان هیچ اعتراضی نداشته است. در این بازی یکی از بهترین داوران انتخاب شد، او قابل احترام است اما با این همه می‌گوییم همان طور که ما اشتباه می‌کنیم داور هم اشتباه می‌کند. شبانه، قبل، بعد از بازی بیانیه می‌دهند درست نیست و باید برخورد شود. ما هم باید از حق بازیکنان‌مان دفاع کنیم، این کار درست نیست و از زمانی که فدراسیون گفته هیچ برخوردی ندیدیم.

خطیبی درباره تیم گل‌گهر، اظهار داشت: گل‌گهر یکی از بهترین تیم‌ها از نظر کادر و ساختار است. اینکه اینجا آمد، نمی‌گویم وقت‌کشی کرد اما اینکه دنبال این بود مساوی را بگیرد، نمایش خوب و قدرت آلومینیوم را نشان می‌دهد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی برای اینکه شما فکر نمی‌کنید که خط حمله نیاز به ترمیم دارد برای نیم فصل، برنامه‌ای دارید یا خیر، عنوان کرد: ما جلوی بهترین تیم‌ها موقعیت‌سازی می‌کنیم برای ما خوب است اما باید روی ضربه‌های آخر زیاد کار کنیم اما متاسفانه بازی‌ها فشرده است و دنبال ریکاوری هستیم. باید دنبال این باشیم که مصدومیتی نداشته باشیم. نمی‌توان خیلی کار فنی انجام داد و با این فشردگی باید به سمت ریکاوری برویم.

سرمربی آلومینیوم درباره تغییرات جدول، خاطرنشان کرد: این امتیاز به ضرر تیم شما باشد بحث امتیاز گرفتن از گل‌گهر از اصلی‌ترین موضوعات بود. صدا و سیما چند برنامه گذاشت اما روی موضوع اصلی بحث نکرد. ما صدر جدول بودیم این اتفاقات پیش آمد. بازیکن 14 کیلومتر در زمین می‌دود، حقش را می‌گیرد و چند نفر غیر فنی کارهای اشتباهی می‌کنند حق بازیکن را می‌گیرند. این درست نیست و قبل از دادن امتیاز، کسی صحبت نکرد.

وی افزود: من گفتم آنها خودشان را پنهان می‌کنند و کمیته انضباطی و فدراسیون باید جلسه بگذارد و ببیند مقصران چه کسانی هستند که جدول را بهم ریختند، آنها را از فوتبال محو کنند. اول باید آن نفرات را محاکمه کنند. فوتبال است و باید در زمین امتیازات را جمع کرد. بازیکن من دویده، امتیاز جمع کرده اما به خاطر اشتباه چند نفر زحمات بازیکن من به هدر رفت.

خطیبی در پاسخ به سوالی دیگر درباره اینکه فکر نمی‌کنید این جریانات روی داوری تاثیر گذاشته باشد که به شما اخطار می‌دهند، گفت: تاثیر دارد اما بعید است چون داور امروز بهترین داور ماست و برای مسابقه امروز بهترین تیم داوری را گذاشته بودند. صحنه‌ای که اول بازی اتفاق افتاد بحث فنی نبود. یکی از دوستان با لحن بد با من حرف زد و من گفتم او حق ندارد این گونه صحبت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید