خطیبی: آلومینیوم بهترین فوتبال را در لیگ برتر نشان خواهد داد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک درباره خریدهای جدید تیمش عنوان کرد: قطعا هیچ مربی نمی‌تواند بگوید که در سه، چهار جلسه بازیکنان جدید را به هماهنگی رسانده و قطعا این کار زمان بر است. سعی کردیم در این سه، چهار جلسه خیلی کار کنیم و امیدوار هستم که خریدهایمان زودتر هماهنگ شوند. ان‌شاءالله یک ماه دیگر این تیم بهترین فوتبال را در لیگ برتر نشان خواهد داد و قول می‌دهم کیفیت خوبی خواهیم داشت. ما بازیکنان خیلی باکیفیتی جذب کردیم اما نیاز به زمان داریم.

رسول خطیبی درباره دیدار دوستانه‌ تیمش پیش از شروع فصل مقابل سپاهان گفت: از مسوولان سپاهان باید تشکر کنم که ما را دعوت کرده بودند. آن بازی خیلی به ما کمک کرد و امیدوارم فردا این بازی‌های دوستانه بتواند کمک حال تیم‌ها باشد و ان‌شاءالله ثمره‌اش یک بازی خیلی خوب باشد.

سرمربی آلومینیوم به شکست تیمش در هفته اول اشاره کرد و افزود: قبل از بازی اول‌مان موارد زیادی اتفاق افتاد که در شأن این باشگاه نمی‌دانستم و همچنین زمان کافی را برای جذب بازیکن در فصل نقل‌وانتقالات از دست داریم و حتی بدون سرپرست و عوامل اجرایی بازی کردیم.

خطیبی ادامه داد: من در ذوب‌آهن یک فصل و چهار فصل در سپاهان بازی کردم و خاطرات خوبی از اصفهان دارم و امیدوارم که کادرفنی سپاهان در کارشان موفق شوند و برای مدیریت باشگاه سپاهان آقای ساکت آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم سپاهان به هدفی که دارد، برسد.

خطیبی با بیان اینکه من دوست دارم فقط تمرکزم روی مسائل فنی تیمم باشد، عنوان کرد: بعد از حل شدن مشکلات، به تیم برگشتم و در اولین تمرین تیم گفتم احساس می‌کنم اولین روز سرمربی‌گری من در آلومینیوم است و از امروز تمرکزمان روی تیم خواهد بود چراکه قبلا بخاطر مشکلات باشگاه نمی‌توانستیم روی کارهای تاکتیکی و فنی تیم کار کنیم. خدا را شکر اکنون وضعیت خوبی دارد. تیمی‌که در حال حاضر داریم زمان می‌برد به هماهنگی برسد، اما قول می‌دهم که این تیم بعد از یک ماه، یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید