خشم قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی نمایان شد

قلعه‌نویی پس از دیدار بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال اظهار داشت: این چهارمین دیدار است که استقلال ما را با اشتباهات داوری می‌برد. اگر پنالتی اول پنالتی بود، هرچه نماز خواندم تقدیم به آقای کاظمی‌می‌کنم. به خدا بس است. به همه مقدسات در این چهل سال تنها چیزی که نبود فقط عدالت بود،

وی ادامه داد: ما یک شهرستانی هستیم با 300 هزار نفر. بازی گذشته هم دو پنالتی ما را نگرفتند. آقای حسن زاده، آقای عزیزی خادم به چه کسی پناه ببریم. بازی قبلی دو پنالتی ما را نگرفتند و چهارمی‌را از دست دادیم. عدالت و اعتقاد و این مسائل الکی است. هر کاری می‌خواهید انجام بدهید.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال گفت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله خبرنگاران راستینی که قلم‌شان عدالت دارد و با ظلم مبارزه می‌کنند، واقعیت را بنویسند. این چهارمین دیدار ما با استقلال است که به خاطر اشتباه داوری باختیم. از پارسال دو بار مقابل سپاهان که پنالتی دیاباته بود و بعد هم پنالتی قائدی که همه را کارشناسان گفتند. اخراج عارف غلامی‌را داور نگرفت. اگر پنالتی اول درست بود، من دست کاظمی‌را می‌بوسم. استقلال حتی نزدیک دروازه ما هم نشد. این ظلم به یک شهرستان 300 هزار نفری است. اگر واقعاً می‌خواهید این کارها را انجام دهید بهتر است فوتبال را جمع کنید.

وی افزود: نمی‌دانیم از این ظلم به چه کسی پناه ببریم. حرف هم که می‌زنیم ما را محروم می‌کنند. در بازی قبل دو پنالتی ما را نگرفتند که می‌توانستیم چهارم شویم. الان همه چیز به نفع ما بود. توپ به بالای دست یونس شاکری خورده و آن را پنالتی گرفتند. فقط می‌توانیم به خدا واگذار کنیم.

امیر قلعه‌نویی در مورد اینکه پشت این ظلم‌ها چه کسی قرار دارد، گفت: بروید ببینید چه کسی قرار دارد. من که اطلاع ندارم. اگر هم بدانیم آنقدر قدرت دارند که نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم. در همین دیدار گذشته می‌توانستیم آسیایی شویم. ببینید چه داوری را گذاشتند. حرف هم بزنیم حسن‌زاده سریع محروم می‌کند. ظلم به یک گروه و شهرستان 300 هزار نفر از این بالاتر؟ یکسری جوان آمده‌اند فوتبال پاک و روبه جلویی بازی می‌کنند. ما یک بر صفر هم فوتبال بازی کردیم و سه موقعیت داشتیم اما تا نتیجه 2 بر یک شد، دیدید که چقدر وقت تلف کردند. این فوتبال نیست، ظلم است.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد اینکه بازیکنان این تیم پس از بازی نای رفتن به رختکن را نداشتند و روی چمن نشسته بودند، اظهار کرد: آنها می‌بینند یک سال زحمت کشیدند و علناً حق‌شان را به خاطر امیر قلعه‌‌نویی می‌خورند. در مسابقه با پرسپولیس، هنگامی‌که 2 بر یک بودیم، اشکان خورشیدی پنالتی ما را نگرفت. در بازی رفت با تراکتور گل سالم ما را نگرفتند. رضا کرمانشاهی در دیدار با تراکتور یک دقیقه و نیم وقت تلف شده گرفت؛ در صورتی که 20 ثانیه بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید