خسرو حیدری مشاور ورزشی استقلال، از وضعیت تیم می‌گوید.

مشاور ورزشی مدیرعامل باشگاه استقلال، خسرو حیدری در گفت‌وگو با سایت رسمی‌باشگاه استقلال در خصوص انتصابش به عنوان مشاور ورزشی مدیرعامل این باشگاه گفت: خدا را شاکرم که بعد از گذشت دو سال دوری‌ام از باشگاه محبوبم، توانستم در قامتی جدید به خانه برگردم و ان‌شاءالله بتوانم با خدمت رسانی به تیم، ذره‌ای از دینم را به باشگاه که همانا به دست آمدن اعتبار و شخصیتم کنار شما هواداران عزیز بوده را بپردازم.

خسرو حیدری افزود: تیم در این دوره شرایط مساعدی از همه لحاظ دارد، و آقای آجرلو با مدیریت قدرتمند ثبات را به تیم بازگرداند و با انتخاب‌های هوشمندانه‌ای که دارد، مطمئنا تیم را به جایگاه اصلی خود باز می‌گرداند. فرهاد جزو سرمایه‌ها و اعتبار باشگاه است و مدیرعامل باشگاه با هوشمندی تمام سه سال آرامش را کنار فرهاد برای تیم به ارمغان آورده است.

مشاور ورزشی مدیرعامل باشگاه استقلال، خسرو حیدری، درباره قبول سمت جدیدش هم گفت: در سمت جدیدم تمام تلاشم را برای خدمت‌رسانی خواهم کرد. ما یک خانواده هستیم که بزرگ و کوچک همه از یک جنس بوده و یک هدف داریم که آن هم عشق به استقلال است.

«کلاس‌ها و دوره‌های فنی فوتبال را گذرانده و کاملاً انرژی کافی و انگیزه مضاعف را برای کمک به مجموعه دارم». خسرو حیدری با بیان این جمله اضافه کرد: فرهاد به عنوان مربی و بزرگ تیم تمام تصمیمات را خواهد گرفت و من در کنار مدیر عامل محترم، در صورت نیاز خواسته‌های مربی را برآورده خواهیم کرد. امسال سال قهرمانی است و همه با هم با همبستگی و حمایت هواداران به خواسته و جایگاه اصلی‌مان که مجموعه‌ای یک‌دست و بدون حواشی با تدبیر مدیری لایق است، به قهرمانی خواهیم رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید