خذیراوی: عشق به فوتبال هنوز در من نمرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجاهد خذیراوی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه من چوب عدم ارتباطم را خورده ام، گفت: اگر در دوران من هم فضای مجازی وجود داشت، این بلا سر من نمی‌امد. من در آن دوران هنوز به زور فارسی صحبت می‌کردم.

مجاهد خذیراوی اظهارکرد: عشق به فوتبال هنوز در من نمرده است و این روزها درتیم کیان و درکنار امیر توکلی هستم و باوجوداینکه بدنم آن فرم همیشگی را ندارد به تشخیص او نیم ساعت تا بیست دقیقه به زمین می‌روم.

خذیراوی درپاسخ به اینکه آیا اگر به عقب بازگری باز هم پیشنهاد استقلال را می‌پذیری؟ ابراز کرد: با سر دوباره به استقلال می‌رفتم، استقلال از نظرمن بنهترین تیم است و لیاقت بهترین‌ها را دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: چرا که خودم و تمام خانواده ام استقلالی دو آتیشه هستند و حتی شاید ندانید که حتی پدرم در سن ۴۶ سالگی بعد از گل سوم ایمون زاید از دنیا رفت.

وی درپایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بازیکنان استقلال بخصوص مهدی قائدی که شباهت بسیاری به من ندارد اجازه ندهند بلایی که سر من آوردند را تجربه کنند.

خذیراوی در پاسخ به اینکه هنوز خیلی‌ها می‌گویند تو حیف شدی! ابراز کرد: آن‌هایی که این صحبت را می‌کنند نظر لطف‌شان است. واقعاً به من محبت دارند. چه باید بگویم؟ دیگر خودتان می‌دانید. نگذاشتند من بازی کنم. نمی‌گویم خودم مقصر نبودم. من هم اشتباهاتی کردم ولی نگذاشتند بازی کنم. این اشتباه من ربطی به فوتبال نداشت. الان کسی اشتباه نمی‌کند؟ شما بگویید؛ کسی اشتباه نمی‌کند؟

وی در مورد اینکه در همین استقلال و پرسپولیس و تیم‌های دیگر چنین اشتباهاتی بوده و گاهی وقت‌ها حتی پرونده بازیکنان به دادسرا رفته است… گفت: پس چرا آن‌ها بازی می‌کنند؟ مورد کم نبوده. حالا طرف را جریمه کرده‌اند ولی فوتبالش را بازی کرده است. با مجاهد خذیراوی چه کار کردند؟ زندگی‌ام داغان شد. زندگی مجاهد خذیراوی را داغان کردند. کسانی که این تصمیم را گرفتند و با من آن رفتار را کردند، بیایند و صحبت کنند. بیایند و ثابت کنند من چه کاری کردم که مجازاتش این بود که از فوتبال کنارم گذاشتند.

خذیراوی ادامه داد: خدا شاهد است با زندگی فوتبالی من بازی کردند. اصلاً نگذاشتند به چیزی که حقم است، برسم. خیلی حرف‌ها دارم. دلم شکسته است. من نتوانستم چیزی باشم که باید می‌شدم. به خاطر یک تصمیم غلط بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید