خداداد عزیزی و عدم دعوت طارمی‌به تیم ملی

در مصاحبه با نشریه ای، خداداد عزیزی با اشاره به اتفاقات روی داده میان اسکوچیچ و طارمی‌گفت: همانطور که اسکوچیچ می‌تواند آزادانه درباره تیم ملی ایران و بازیکنان شاغل در این تیم صحبت و نظرش را مطرح کند، مهدی طارمی‌و سایر بازیکنان هم می‌تواند بدون هیچ منعی درباره تیم ملی نظر شخصی خود را بیان کنند.

وی ادامه داد: طارمی‌اشتباهی مرتکب نشده که به واسطه آن فرصت حضور در تیم ملی را از دست بدهد بلکه اسکوچیچ مرتکب اشتباه بزرگی شد و قطعاً در صورت پافشاری بر این نظر تیم ملی ملی متضرر خواهد شد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از افرادی که اقدام اسکوچیچ را با تصمیمات انضباطی کارلوس کی‌روش مقایسه می‌کنند، گفت: واقعا جای تعجب دارد، برخی فقط دنبال پاک کردن صورت مساله هستند. کی‌روش برابر بی‌انضباطی مقاومت می‌کرد و سخت‌گیری او تا جایی بود که بازیکنانی که مرتکب بی انضباطی می‌شدند را از تیم ملی خط می‌زد، اما فراموش نکنیم، امروز طارمی‌بی انضباطی نکرده، او از حق آزادی بیان خود استفاده و نظرش را عنوان کرده؛ تفاوت بسیار زیادی میان این دو اتفاق است.

خداداد عزیزی گفت: آدرس غلط دادن به تیم ملی نه تنها کمکی نمی‌کند بلکه مشکل را بیشتر می‌کند. برخی در این میان به جای نگاه منطقی و عاقلانه صرفاً به دنبال برافروختن آتش اختلاف هستند. امروز نه تنها طارمی‌بلکه تمام بازیکنان تیم ملی این حق را دارند که درباره تیم ملی صحبت کنند، همانطور که سرمربی تیم ملی حق دارد نظر شخصی‌اش را بیان کند.

بازیکن سابق تیم ملی در پایان گفت: خط خوردن طارمی‌از تیم ملی بازی خطرناکی است و به هیچ عنوان به سود تیم ملی نیست، به همین دلیل به نظرم باید هر چه سریعتر این موضوع برطرف شود تا فوتبال ملی متضرر نشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید