خداداد عزیزی :مدیران ما از راس فدراسیون مشکل دارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – خداداد عزیزی ملی پوش سابق و کارشناس فوتبال کشورمان با بیان اینکه مدیران ما از راس فدراسیون مشکل دارند گفت: وقتی قرارداد با سرمربی بین‌المللی مانند مارک ویلموتس‌ می‌بندند و نمی‌دانند چطور باید بند‌های آن را بنویسند مشخص است که مشکل از کجاست . بعد هم ۲ گزینه ایرانی به میان آمد. علی دایی و امیر قلعه نویی برای تیم ملی فوتبال اعلام که دایی رد صلاحیت شد. آیا برای سرمربی تیم ملی هم باید صلاحیت صورت گیرد؟

خداداد عزیزی با اشاره به اینکه صحبت در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کار بی‌فایده‌ای است، تصریح کرد: اسکوچیچ در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نتیجه خوبی گرفت و الان وقت حمایت از او است. مشکل ما اسکوچیچ نیست و از رئیس فدراسیون غیر فوتبالی است.

عزیزی باطرح این پرسش که از نظر آقایان هیچ مربی ایرانی نیست که در تیم ملی سرمربیگری کند؟ افزود: می‌خواهم بدانم اسکوچیچ چگونه انتخاب شد. مبنای ما برای انتخاب سرمربی تیم ملی چیست.

وی با تاکید براینکه وقتی فدراسیون فوتبال رئیس ندارد، اما حالا چگونه سرمربی انتخاب می‌شود؟ اضافه کرد: در فوتبال ما از بالا تا پایین برخی اتفاقات مشکل دارد و اصلا آن‌ها به حرف ما اهمیت نمی‌دهند.

این کارشناس با بیان اینکه فوتبال حرفه‌ای را دور زدیم و فوتبال دولتی را وارد کرده ایم، یادآورشد: بهتر است سرپرست و کمک فوتبالی کنار اسکوچیچ در تیم ملی باشند تا اگر بازیکنان هم زاویه‌ای دارند برطرف شود. اما فدراسیون فوتبال باز هم کار خود را می‌کند.

پس از انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انتقادات از فدراسیون فوتبال و نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی شدت گرفت و حالا خدادا عزیزی ملی پوش سابق کشورمان و حماسه ساز ملبورن از وضعیت نابسامان فوتبال کشور انتقاد کرده است.لازم به ذکر است این انتقادات تا به این جای کار هیچ اثری بر کارکرد فدراسیون نشینان نداشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید