خداداد عزیزی، تیم ملی و طارمی

یکی از بازیکنان به یاد ماندنی فوتبال ایران خداداد عزیزی است که در گفتگویی در مورد چالشی که بین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و مهدی طارمی‌لژیونر ایرانی باشگاه پورتو پرتغال ایجاد شده،  گفت: این مساله را نباید خیلی بزرگ کرد و این اتفاقات در تیم‌‌‌های فوتبال جهان هم می‌افتد. تیم فوتبال یک خانواده است و همه جا اختلاف سلیقه وجود دارد.

خداداد عزیزی افزود: ما باید اجازه دهیم همه نظراتشان را مطرح کنند، اسکوچیچ نظرش را داده و مهدی طارمی‌هم نظرش را گفت، چرا اجازه نمی‌دهیم افراد نظرشان را مطرح کنند. هر دو حرف زدند و این اظهارنظرها نباید بی جهت بزرگ شود.

ستاره ملبورن خداداد عزیزی،یادآور شد: مهدی طارمی‌الان در سطح اول فوتبال جهان بازی می‌کند، من با کریم باقری صحبت کردم و او گفت اسکوچیچ ۳ بار با طارمی‌تماس گرفته و او جواب نداده، کریم باقری هم تماس گرفته او بازهم جواب نداده و این خوب نیست که مهدی طارمی‌پاسخ ندهد.

خداداد عزیزی اضافه کرد: حد سرمربی خیلی بالاتر از این است که با بازیکن تماس بگیرد، اما بازهم می‌گویم اسکوچیچ فرمانده تیم ملی فوتبال ایران است و این حق مسلم اوست که تصمیم بگیرد. اما نظر من این است که فدراسیون فوتبال باید مساله را مدیریت می‌کرد که نکرد. نباید تماس می‌گرفتند، باید او را دعوت می‌کردند و اجازه می‌دادند بیاید تا رو در رو با سرمربی تیم ملی صحبت کند و اگر قرار است تنبیه شود، او را روی نیمکت قرار دهند.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران خداداد عزیزی یادآور شد: من از بازی‌‌‌های مهدی طارمی‌لذت می‌برم، اتفاقی نیافتاده و فقط موضوع را خوب مدیریت نکردند. مدیریت تیم ملی در این ماجرا خوب عمل نکرد و کادر فنی تیم نباید وقت خود را صرف این مساله می‌کرد. مدیریت فدراسیون و تیم ملی در این مساله خیلی بهتر می‌توانست عمل کند. من و علی دایی سه روز قبل از بازی ایران و استرالیا بحثمان شد اما روز بازی دیدیم آن اتفاق خوب افتاد.

خداداد عزیزی گفت: ما با دو تیمی‌بازی داریم که یکی جنگ زده و دیگر لبنانی است که باید مثل آب خوردن آنها را ببریم. شاید اگر بازی با کره جنوبی بود طارمی‌خط نمی‌خورد اما در شرایطی هستیم که باید بدون طارمی‌هم برنده باشیم.

خداداد عزیزی ادامه داد: عده ای این مساله را بزرگ‌ و در فضای مجازی  بی جهت سر و صدا می‌کنند. اسکوچیچ نتیجه گرفته و فرد آرامی‌است. مهدی طارمی‌و اسکوچیچ بهترین دوران حرفه ای خود را کنار هم داشتند. چرا این دو الان در کنار هم نیستند؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید