خداحافظی رامین رضاییان از هواداران پرسپولیس

پس از پایان فصل و در یک برنامه تلویزیونی رامین رضاییان در مورد قرارداد خود صحبت کرده بود که این موضوع باعث ناراحتی کادرفنی و مدیران باشگاه شد. این موضوع باعث شد تا پروژه جدایی رضاییان از جمع سرخپوشان کلید بخورد.

حالا پس از گذشت چند روز از این ماجرا، رامین رضاییان با انتشار یک پست در اینستاگرام خود از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

او در متن پیام خود نوشت: ” گذشتن از خیلی چیزها و آمدن دوباره من به پرسپولیس فقط و فقط بخاطر شما هواداران بزرگ بود و از روزی که آمدم تا اخرین روز بدون حاشیه‌ای در خدمت تیم با جان و دل برای این تیم جنگیدم و تلاش کردم. بخاطر اینکه آخر فصل بود و خیلی دروغ‌ها در مورد قراردادم شنیدم، بعد مدت‌ها دوست داشتم به برنامه تلویزیونی زنده بروم و صادقانه در مورد قراردادم، تیم ملی و باشگاه پرسپولیس به صورت شفاف با شما عزیزان صحبت کنم. آیا با صداقت و احترام حرف زدن در آخر فصل، حاشیه است؟ نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ میدهد ولی از تمام همبازیان عزیزم و کادرفنی محترم تشکر فراوان دارم. در کل حرف‌های نگفته بسیاری وجود دارد ولی به احترام شما هوادارن دیگر حرفی نمی‌زنم و مثل همیشه سکوت می‌کنم. صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است و آنکه حقایق را می‌گوید نادان نیست، بلکه دلش می‌سوزد. پرسپولیس خانه ابدی من است. هواداران بزرگ پرسپولیس، همیشه و تا ابد در قلب من هستید.”

پیش از این دانیال اسماعیلی‌فر نیز که به عنوان جانشین رضاییان در پرسپولیس از او نام برده می‌شد، با انتشار پیامی هرگونه مذاکره با تیمی جز سپاهان را تکذیب کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید