خبیری: سپاهان حرمت هوادارن را نگه نداشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین خبیری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه رای دیدار برگزار نشده پرسپولیس برابر سپاهان به کمیته استیناف رفته است، گفت: ما نه تنها خواهان اعلام شدن نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس بودیم بلکه خواستار جریمه سنگین این تیم هم هستیم زیرا رفتار آنها برای آبروی فوتبال ایران درست نبود.

حسین خبیری خاطرنشان کرد: باید ابراز کرد که متاسفانه در رابطه با این بازی تعدادی فیلم‌ و ویدئو منتشر شد که سپاهانی‌ها با استناد به آن اعتراض کردند، در حالی که محرز بود که آنها مستندسازی و صحنه‌سازی کردند تا همه چیز را عادی جلوه دهند.

خبیری با اشاره به اینکه ضمن احترامی‌که برای همه زحمتکشان و مربیان فوتبال قائل هستم باید بگویم با مصاحبه کردن و جار و جنجال کسی به حقش نمی‌رسد، اظهار کرد: در فوتبال باید در زمین مسابقه عدالت برقرار شود و آنهایی که دم از عدالت می‌زنند بهتر بود به جای حرف زدن در زمین مسابقه حاضر می‌شدند.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه سپاهانی‌ها از طرفی مصاحبه می‌کنند و می‌گویند که جان افراد برای آنها حائز اهمیت است، ابراز کرد: آنها چگونه چنین حرف‌هایی را می‌زنند در صورتی که در عمل شاهد اتفاقی دیگر هستیم؟

خبیری همچنین با بیان اینکه ما در زمین ایستادیم تا بازی را شروع کنیم اما سپاهانی‌ها خودشان نخواستند چنین اتفاقی رخ دهد وسه امتیاز کمترین حق پرسپولیس در این بازی بود، ادامه داد: بیشترین خسارات به هواداران ما وارد شده است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پایان با اشاره به اینکه حرف‌های آنها با عمل‌شان کاملا تناقض دارد؛ مگر ماشین خبرنگاران و اصحاب رسانه را به آتش نکشیدند؟ وهمه اینها مستند است، اضافه کرد: آنها اگر ادعا دارند جان افراد برای‌شان مهم است دست کم در ورزشگاه خودشان حرمت هوادار میهمان را نگه می‌داشتند و ایمنی را رعایت می‌کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید