خبر آجرلو از وجود هزاران میلیارد دارایی استقلال

بر اساس اعلام باشگاه استقلال، مصطفی آجورلو مدیرعامل آن باشگاه با قدردانی از حضور حسین قربان زاده رییس سازمان خصوصی سازی در باشگاه استقلال گفت: من از طرف خودم و هواداران استقلال به چند دلیل از وی تقدیر و تشکر می‌کنم. او با فعالیت در چند ماه اخیر نشان داد که ما یک مجموعه ورشکسته نیستیم و برند ما قیمت دارد.

وی ادامه داد: درست است که ۲۰۰ – ۳۰۰ میلیارد بدهکار هستیم ولی هزاران میلیارد هم دارایی داریم و این شفاف‌سازی به ما کمک می‌کند که بتوانیم در تابلوی بورس جایگاه مناسبی پیدا کنیم. این امکان را به ما می‌دهد که هواداران بدانند که یک شرکت ورشکسته و باشگاه بدهکاری نیستیم، سرمایه داری وجود دارد که بدهکار است اما بدهی اندکی دارد و مبلغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد برابر هزاران میلیارد دارایی، قابل قبول است.

مدیر عامل استقلال تهران گفت: رئیس سازمان خصوصی سازی این فرصت طلایی را به ما داد که با اعتماد به نفس بتوانیم در بازار بورس جایی پیدا کنیم و هواداران ما که دارای امکانات مالی هستند، هر کس به اندازه خودش بتواند در این صحنه وارد شده و ما بتوانیم همانطور که بهترین تیم ایران در آسیا هستیم، در اقتصاد ایران و آسیا هم جای خودمان را پیدا کنیم.

آجورلو اضافه کرد: باید نشان دهیم که تیم استقلال، تیمی‌است که شاخصه‌های فنی و فاکتورهای قهرمانی در آسیا را دارد و علاوه بر این، بخش اعظمی‌از تولید ثروت را با فرآیند اقتصادی کشور به دست می‌آورد. به نظر من آینده خیلی روشن است و همه این اتفاقات را از لطف رئیس سازمان خصوصی سازی می‌بینم. جا دارد از وی که شخصا وقت گذاشته تشکر کنم.

وی گفت: یکی از لوازم این اقدام دولتی که تصمیم گرفته استقلال و فوتبال را به سمت حرفه‌ای شدن ببرد، بحث خصوصی سازی است که باشگاه‌ها بتوانند خودشان پول در بیاورند و دستشان مقابل دیگران دراز نباشد. اقتصاد استقلال در آینده فوق العاده خواهد بود و شما در آینده خواهید دید تولید ثروت چه آینده‌ای را برای استقلال فراهم می‌کند. سعی می‌کنیم هُلدینگ‌های استقلالی، ریال‌ها، تومان‌ها، دلارها و یوروها را به سمت فوتبال کشور سرازیر کند. آغوش استقلال به روی آن‌ها باز است و این موضوع نه تنها در استقلال بلکه در اقتصاد کلان وجود دارد و می‌تواند در سطح آسیا و جهان معنا دار باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید