حیدر بهاروند: تا جایی که می‌دانیم مشکلات اساسنامه برطرف شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا احتمال لغو مسابقات لیگ برتر به خاطر شیوع کرونا در زمان اعلام شده وجود دارد، گفت:‌ مسابقات فوتبال با هماهنگی و نظر ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال انجام می‌شود.

حیدر بهاروند با تاکید بر اینکه هر نظری آنها بدهند برای ما اولویت دارد اظهار کرد: هر چه باشد اعلام می‌کند. در صورتی که شرایط بهتر شود، می‌توانیم از حضور تماشاگران استفاه کنیم اما الان شرایط خیلی بدتر است.

وی تصریح کرد: اگر شرایط به حالت عادی برسد که ستاد ملی مقابله با کرونا تشخیص بدهد تماشاگر می‌‌تواند بیاید و به ما هم اعلام کند ما هم از تماشاگران استفاده می‌کنیم غیر از آن هم اصلا شدنی نیست.

حیدر بهاروند همچنین پس از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اصفهان، در خصوص لغو بازی تیم ملی ایران مقابل مالی اظهار داشت: دیشب قرار بود تصمیم‌گیری کنند چون دیروز تست دادند که مشخص شود بازی برگزار می‌شود یا نه.

او همچنین عنوان کرد: دیروز عصر هم که ما پیگیری کردیم هنوز قطعی نشده بود اگر دیشب اعلام شده من نمی‌دانم و امروز هم من خبر ندارم که چه اتفاقی افتاده است.

سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد موضوع اساسنامه این فدراسیون عنوان کرد:کارهای آن را انجام داده‌ایم و منتظر اعلام فیفا هستیم چند نامه هم پیرو آن ارسال کردیم، فیفا هم نظر مساعد دارد اگر اعلام کند ما مجمع را برگزار می‌کنیم.

وی با باین اینکه سریعاً‌ باید مجمع را برگزار کنیم، یادآورشد: پیگیری‌های زیادی داشتیم و چند ویدئو کنفرانش هم در این مورد داشتیم.

حیدر بهاروند در پایان صحبت هایش با بیان اینکه تا جایی که ما می‌دانیم مشکلات اساسنامه برطرف شده و فقط منتظر اعلام فیفا هستیم، خاطرنشان کرد: فیفا نهاد بالادستی ما است فقط می‌توانیم از آن خواهش و پیگیری کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید