حیدری: پرسپولیس خیلی راحت دارایی خودش را از دست داد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سپهر حیدری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه متاسفانه پرسپولیس ۱۱ بازیکن هم‌سطح ندارد و بازیکنانی که هم در خط حمله جذب شده‌اند زمان می‌برد تا خودشان را نشان دهند، هرچند که نبود یک مهاجم شش‌دانگ در تیم خیلی احساس می‌شود، گفت:کمبود بازیکن باهوش در خط حمله باعث شده دست یحیی برای انتخاب ترکیب بسته باشد. حتی سایه پرسپولیس هم شانس اول قهرمانی است و امیدواریم یحیی بتواند دل هواداران را باز هم شاد کند.

سپهر حیدری اظهار کرد: پرسپولیس خیلی راحت دارایی خودش را از دست داد و آنهایی که این بلا را سر پرسپولیس آورده‌اند همچنان به کار خودشان در باشگاه ادامه می‌دهند. هواداران چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان اشتباهات مدیران قبلی را بدهند؟ مدیران می‌توانستد بازیکنانی که قصد جدایی داشتند را با پول یا روش‌های دیگر نگه دارند، اما عدم توانایی مدیریت قبلی این اجازه را نداد.

وی با تاکید بر اینکه وقتی تیم مهاجم ندارد یحیی باید برود و گل بزند؟ فعلا چاره‌ای نیست و هر طور شده باید تیم را برای حضوری قدرتمند در فینال آسیا آماده کرد، یادآورشد: از طرفی، پرسپولیس مانند استقلال در هیئت مدیره‌اش عضو اقتصادی ندارد تا بتوانند به تیم تحت هر شرایطی پول تزریق کنند.

حیدری در خصوص تساوی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: پرسپولیس مقابل تیمی‌بازی کرد که شناخت خوبی از این تیم داشت. البته بیشتر مربیان و تیم‌ها با توجه به چهار قهرمانی پرسپولیس شناخت خوبی نسبت به تیم یحیی پیدا کرده‌اند. نفت مسجدسلیمان سعی داشت با دوندگی فضا‌ها را ببندد و همین موضوع کار را برای پرسپولیس سخت کرده بود.

حیدری تصریح کرد: آنهایی که مهاجمان را فراری دادند الان می‌توانند گلزنی کنند؟ مهاجمانی که جذب شدند نیاز به زمان دارند. امیدواریم پرسپولیس جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را از آن خود کند. پرسپولیس در خط حمله ابزار زیادی در اختیار ندارد و در خط دفاع هم باید از سیدجلال و کنعانی‌زادگان خوب مراقبت کند تا دچار بیماری کرونا یا خدای نکرده مصدومیت نشوند چون بازیکن دیگری در این پست ندارد تا از آنها بهره بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید