حیدری: تیمی‌که السد را شکست می‌دهد شایسته قهرمانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سپهر حیدری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تقابل پرسپولیس و پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پاختاکور در بازی با استقلال نشان داد که تیم باکیفیتی است.

سپهر حیدری در این باره اظهار کرد: آنها بسیار دونده هستند و از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند، اما به نظرم تیم فوتبال پرسپولیس توانایی بردن پاختاکور را دارد.

وی افزود: السد به نوعی غول آخر مسابقات بود که پرسپولیس این تیم را برد. تیمی‌که السد را شکست می‌دهد شایسته قهرمانی است، اما هنوز کار تمام نشده.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تیم فوتبال پرسپولیس شرایط بسیار دشواری خواهد داشت اما میشود با تمرکز قهرمان این فصل لیگ قهرمانان آسیا شد.

حیدری درباره پیروزی پرسپولیس مقابل السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس پیروزی با ارزشی را کسب کرد. بردن السد کار هر تیمی‌نبود اما یحیی گل محمدی بی‌ادعا و تیمش کاری کردند کارستان.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: در بازی با السد خط دفاعی نمره قبولی گرفت، البته باید تاکید کنم که پرسپولیس ۱۱ نفره دفاع و ۱۱ نفر حمله می‌کرد که همین باعث شد السد را شکست بدهند. قبلا گفته بودم که با تمرکز بالا می‌توان این تیم قطری را برد و همین اتفاق افتاد. دیدید که حتی یک موقعیت هم به السد ندادیم.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس به خوبی فعل خواستن را صرف کردند. قبل از مسابقات همه نگران عدم هماهنگی تیم بودیم اما بازیکنان جدید به سرعت با تیم هماهنگ شدند. مقابل السد هم دیدیم که آقایی، پهلوان و امیری در سمت چپ و بشار، نعمتی و آل کثیر در سمت راست هارمونی خوبی داشتند.

حیدری افزود: مسئله‌ای که بسیار برای من قابل ستایش بود دوندگی بی‌اندازه بازیکنان بود. نمی‌دانم بازیکنان چندکیلومتر دویدند اما آن قدر خوب بودند که هیچ فضای خالی به السد ندادیم. چنین مسئله‌ای شانسی نیست و فقط از یک تیم بزرگ بر می‌آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید