حیدری: انگیزه بین بازیکنان تیم پرسپولیس موج می‌زند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سپهر حیدری کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: به نظر من پرسپولیس نباید کار را به اما و اگر برساند، زیرا اگر قرار باشد اتفاق بدی مقابل الدحیل برای این تیم رخ بدهد شک نکنید که تیم‌های عربی در بازی آخر با هم لابی می‌کنند.

سپهر حیدری با بیان اینکه اکنون اختیار پرسپولیس دست خودش است و کافی است این تیم برای صعود خودش باشد، اظهار کرد: در این حالت هر تیمی‌در آسیا مقابل پرسپولیس به زانو درمی‌آید.

وی اضافه کرد: به نظر من پرسپولیس می‌تواند با بردن حریف سند صدرنشینی خود را امضا کند، زیرا تیم‌های الدحیل و التعاون در بازی پایانی گروه مقابل هم قرار می‌گیرند و پرسپولیس با بردن این دیدار صدرنشینی اش را قطعی می‌کند. مطمئن باشید پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی آسیا است.

حیدری ادامه داد: فکر می‌کنم دو بازی قبلی کامبک پرسپولیس در آسیا بود. با توجه به اضافه شدن بازیکنان جدید همه نگران ناهماهنگی تیم بودند، اما هر چه از زمان بازی‌ها گذشت و به نظر من از ابتدای نیمه دوم اولین دیدار با التعاون به بعد، وضعیت پرسپولیس بهتر و بهتر شد.

او درباره شانس بالای پرسپولیس برای صعود در صورت پیروزی مقابل الدحیل توضیح داد: قطعا همین طور است. من فکر می‌کنم پرسپولیس می‌تواند مانند دیدارهای قبلی با نتیجه یک بر صفر پیروز شود. روی این موضوع شک نکنید.

کاپیتان اسبق پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من حتی بشار رسن هم در دیدار اول مقابل التعاون تا حدی با بازیکنان جدید ناهماهنگ بود. مثلثی که بین ترابی، علیپور و بشار وجود داشت از بین رفته و کار این بازیکن سخت شده بود، اما وی در بازی دوم با نفرات کناری‌اش هماهنگ‌تر شد.

حیدری گفت: انگیزه بین بازیکنان پرسپولیس موج می‌زند و البته آنها و اعضای کادر فنی وحشتناک میل به پیروزی دارند. این موضوع خیلی به پرسپولیس کمک کرده که به مسابقات برگردد و همین امر سبب شد این تیم با بردن دیدارهایش مقابل التعاون به صدر جدول برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید