حیدری: اشتباهات اخیر داوری شایسته دپارتمان داوری نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: فدراسیون باید در راستای حفظ شان و آبروی خود و پیشگیری از هر گونه شائبه، تاکیداتی برای قضاوت هر چه بهتر در هفته‌های پایانی لیگ به داوران خود داشته باشد.

افشین حیدری در خصوص اشتباهات داوری در بازی‌‌‌های اخیر اظهار کرد: فوتبال‌دوستان خوزستانی واقعا نگران قضاوت داوران بوده و انتقادات زیادی نسبت به داوری‌ها در هفته‌های قبل دارند که فقط باید تاسف خورد و چاره ای غیر ازاین نیست.

حیدری با قدردانی از هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان بابت بودن در کنار این تیم در لیگ نوزدهم، گفت: هر چند ویروس کرونا نگذاشت در هفته‌های گذشته این هواداران از نزدیک شاهد بازی‌های تیم مورد علاقه خود باشند و فاصله فیزیکی بین آن‌ها و تیم ایجاد کرد، اما قطعا فولاد مقابل تراکتور برای این هواداران و با قلب تمام آن‌ها بازی خواهد کرد.

وی با بیان این‌که فدراسیون در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور بر داوری‌ها به صورت جدی نظارت داشته باشد تا حق و حقوق تیم ریشه‌دار فولاد که برای مردم خوزستان، تیمی‌ارزشمند و یادآور خاطرات بسیار خوب است نیز حفظ شود، اظهارکرد: عملکرد داوری با توجه به اتفاقاتی که برای تیم فولاد در هفته‌های اخیر اتفاق افتاده، نه زیبنده فدراسیون و نه شایسته دپارتمان داوری بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان همچنین با اشاره به عملکرد داوری برای تیم فولاد در هفته‌های گذشته لیگ برتر، یادآورشد: این عملکرد باتوجه به اتفاقاتی که برای فولاد در هفته‌های اخیر افتاده، نه زیبنده فدراسیون و نه شایسته دپارتمان داوری بوده است و از این بابت بسیار ناراحت هستیم.

حیدری در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: نباید با این نوع قضاوت‌ها دلسردی در دل مردم که فوتبال دلخوشی آن‌ها است، ایجاد شود و نباید مردم احساس کنند که تیم‌های شهرستانی در زمره اولویت فدراسیون فوتبال نیستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید