حیدری: اختلافات مدیریتی فقط باعث خوشحالی دشمنان پرسپولیس می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سپهر حیدری بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به مشکلات مالی این باشگاه اشاره کرد و گفت: واقعا باید قدردان بازیکنان باشیم که با وجود بد قولی‌های فراوان با تمام وجود کار می‌کنند تا پرسپولیس همیشه قهرمان باشد، آن‌ها محجوب و مظلوم هستند و به خاطر مشکلات مالی هم صدایشان در نمی‌آید.

سپهر حیدری اظهار کرد: گاهی من می‌بینم آقای ایکس علیه آقای ایگرگ مصاحبه می‌کند در حالی که هر دوی این افراد هم برای پرسپولیس جام آورده‌اند اما این گونه مصاحبه‌ها فقط دشمنان پرسپولیس را خوشحال می‌کنند.

حیدری با تاکید بر اینکه اختلافات مدیریتی فقط باعث خوشحالی دشمنان می‌شود و هواداران را ناراحت می‌کند، تصریح کرد: من امیدوارم مدیران باشگاه هم این گونه مسائل را ببینند و درک کنند و هر چه زودتر برای رفع مشکلات مالی قدم بردارند.

وی ابراز کرد: متاسفانه وقتی ثبات مدیریت وجود نداشته باشد شاهد این گونه مسائل می‌شویم. در رئال مادرید فلورینتو پرس چندین سال است که مدیریت می‌کند و می‌بینید با همین ثبات آن‌ها توانستند در یک سال سه جام به دست بیاورند.

حیدری اضافه کرد: وقتی می‌بینیم فردی مثل انصاری فرد که کارش را به خوبی انجام می‌دهد به یک‌باره از این تیم جدا می‌شود، با همه این‌ها امیدوارم از سوی وزارت ورزش اتفاقات خوبی برای پرسپولیس رخ بدهد و اجازه بدهند مدیر عاملی که کارش را بلد است به کارش ادامه بدهد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه پرسپولیس مردمی‌است و همه به آن دل می‌بندند، ادامه داد: ما هم به عنوان یک هوادار دوست داریم فردی دراین تیم مدیریت کند که بهترین عملکرد را داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس در شرایط کنونی برای سه جام می‌جنگند و باید شرایطش به گونه‌ای باشد که به دور از استرس فقط روی مسائل فنی تمرکز داشته باشد اما متاسفانه این گونه نشده است و الان درگیر مشکلات مدیریتی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید