حیدری:آقایان نمی‌توانند قبول کنند پرسپولیس بهترین تیم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سپهر حیدری کاپیتان پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه به نظرش لیگ برتر امسال باید چه سرنوشتی داشته باشد، گفت: لیگ برتر است نه بازی‌های مدارس که به هر بهانه آن را تعطیل کنیم.

سپهر حیدری با بیان اینکه من فکر می‌کنم پرسپولیس با ۱۵ تا ۱۷ اختلاف امتیاز قهرمان می‌شودف اظهار کرد: تیم‌ها هزینه کردند و باید حق به ح‌قدار برسد. البته در ایران بعضی‌ها از ترس اینکه پرسپولیس با اختلاف امتیاز بالایی قهرمان شود، می‌گویند لیگ تعطیل شود.

حیدری با تاکید بر اینکه الان در کشوری مثل ایتالیا که تلفات زیادی به خاطر کرونا داشته، قرار است تمرینات و مسابقات شروع شود، یادآورشد: در آلمان هم همین طور است.

وی در واکنش به اینکه برخی مخالفان پرسپولیس مدعی هستند که این تیم با کمک وزیر ورزش قهرمان لیگ می‌شود، ابراز کرد: این حرف خنده‌داری است، مگر وزیر ورزش آمده برای پرسپولیس گل زده است؟

حیدری افزود: به نظر من ترسوها همیشه بازنده هستند، چه داخل زمین چه بیرون از زمین. تیمی‌که ترسو بود هم در داخل زمین باخت و هم بیرون زمین. پرسپولیس تیمی‌است که هم قدرت دارد و هم با لیاقت است و البته شایسته کسب قهرمانی این فصل.

وی با اشاره به اینکه اینها بهانه‌جویی است و می‌خواهند قهرمانی ‌پرسپولیس را زیر سوال ببرند، ادامه داد: آقایان نمی‌توانند قبول کنند که پرسپولیس بهترین تیم ایران است و اگر مشکلات مالی حل شود، حالا حالاها قهرمان می‌ماند.

وی درخصوص بازی سپاهان و پرسپولیس یادآور شد: فکر می‌کنم حق به حق‌دار رسید پرسپولیس برای بازی به اصفهان رفته بود و این سپاهان بود که به زمین نیامد.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: شاید مدیران باشگاه‌های خصوصی پیش خود فکر می‌کنند اگر لیگ لغو شود، می‌توانند بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از بودجه این فصل را در جیب خود حفظ کرده و خرج بستن تیم فصل آینده کنند. به همین خاطر است که خواهان لغو این فصل هستند، زیرا شاید چیزی حدود ۲۰ میلیارد تومان به سودشان شود. در غیر این صورت، دلیلی ندارد هر کسی عطسه کرد، فورا بگویند لیگ باید تعطیل شود!
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید