حکم کمیته انضباطی برای فیروز کریمی

بعد از شکست تراکتور مقابل پرسپولیس در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر فیروز کریمی‌در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی نه چندان زیبنده را به طعنه و طنز علیه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انجام داد.

کریمی‌که به نظر می‌رسید از ترس جریمه در نشست خبری حضور یافته بود نسبت به موضع سازمان لیگ در قبال عدم حضور سرمربیان در نشست خبری گلایه کرد و البته الفاظی را به کار برد که حالا با محکومیت کمیته انضباطی مواجه شده است.

کمیته انضباطی علاوه بر محرومیت یک جلسه ای فیروز کریمی‌برای او و باشگاه تراکتور ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی هم در نظر گرفته است.

در حکم صادر شده آمده است:”درخصوص تخلف فیروز کریمی‌سرمربی تیم تراکتور تبریز مبنی بر عدم حضور در جلسه مطبوعاتی در بازی آلومینیوم اراک و نظر به گزارش مقام رسمی‌اعضای کمیته انضباطی حسب مقررات انضباطی و مقررات برگزاری مسابقات و بخشنامه‌‌‌های صادره وفق مواد 51 و 117 مقررات انضباطی فیروز کریمی‌را باتوجه به صحبت‌‌‌های ایشان در جلسه مطبوعاتی بعد از مسابقه با تیم پرسپولیس که در آن با کلمات و جملات غیر اخلاقی و موهن موجبات تکدر خاطر جامعه فوتبال را فراهم آورده است مستحق تخفیف و تعلیق مجازات شناخته نشده و بر این اساس به یک جلسه محرومیت قطعی و پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود. باشگاه تراکتور نیز بابت این تخلف مستند به ماده 50 مقررات انضباطی 500 میلیون ریال جریمه نقدی می‌گردد. این رای قابل اجرا و در مورد محرومیت قطعی و نسبت به جریمه نقدی ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است. ضمناً یادآوری می‌گردد وفق بند 4 ماده 31 مقررات انضباطی باشگاه تراکتور در پرداخت جریمه فیروز کریمی‌مسئولیت تضامنی دارد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید