حواشی مربیان پس از مسابقه فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک

مربی آلومینیوم اراک، محمود خرمزی در واکنش به اظهارات حمیدرضا رجبی مربی فولاد خوزستان در نشست خبری پس از دیدار با آلومینیوم اراک، اظهار داشت: آقای رجبی! احترام کسی که آرزوی بازی کردن در کنارش را داشتید را نگه دارید. شما هنوز در حد و اندازه‌های رسول خطیبی نیستید که نام‌ش را می‌برید.

وی افزود: او اگر می‌خواهد نام رسول خطیبی را ببرد، باید اجازه بگیرد و طوری حرف نزند که انگار او کاپیتان تیم خطیبی در زمان بازی‌اش بوده! مهم‌ترین موضوع در بین فوتبالیست‌های قدیمی‌بحث احترام است ولی متاسفانه برخی‌ هنوز یاد نگرفته‌اند که احترام بزرگترشان را نگه دارند و فقط می‌خواهند با سر و صدا کارشان را پیش ببرند.

خرمزی مربی آلومینیوم اراک در خصوص دیدار با فولاد عنوان کرد: نیمه اول بازی در دست ما بود ولی فولاد روی ضدحملات چند موقعیت داشت. به خاطر همین آن‌ها فکر کردند تیم بهتری بودند اما آقای رجبی کل ایران بازی‌ها را می‌بینند. متوجه شده‌اند که نیمکت شما برای یک برد چه کارهایی انجام می‌دهد. از ثانیه ۳۰ بازی شروع به شلوغ کاری کردید و می‌خواستید داور را از همان شروع مسابقه تحت تاثیر قرار بدهید. این کارها را تمام کنید، برای فوتبال زشت است.

مربی مربی آلومینیوم اراک تصریح کرد: خلاصه بازی را بردید و مبارکتان باشد ولی آقای رجبی حواستان را جمع کنید و بی‌احترامی‌هایتان را کنار بگذارید. شما کوچکتر از این حرف‌ها هستید که اسم رسول خطیبی را به زبان بیاورید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید