حواشی باشگاه‌ها بعد از مسابقه- استقلال- باشگاه ذوب‌آهن

در ارتباط با اظهارات فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از بازی شب گذشته دو تیم که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان به اتمام رسید، باشگاه ذوب‌آهن بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

” از تاریخ تشکیل و برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تا به امروز همواره نام باشگاه‌های بزرگ با مربیان بزرگ عجین بوده‌ است اما متأسفانه برای نخستین‌بار شاهدیم که نام بزرگ و مردمی‌باشگاه استقلال را مربی بی اخلاق که در هیجان بردهای مسابقات است همراهی می‌کند.

 اظهارات سخیف آقای مجیدی پس‌ از پایان دیدار این تیم در مقابل تیم ذوب‌آهن توهینی آشکار به مردم شریف و شهید پرور اصفهان و باشگاه ۵۴ ساله ذوب‌آهن با پشتوانه عظیم پیشکسوتان، قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی و هواداران عزیز ذوب‌آهن، شاهدی بر این مدعاست که امروز نام بزرگ و پرافتخار باشگاه استقلال با گفتار کودکانه یک مربی بی اخلاق خدشه‌دار ودر معرض آسیب قرار گرفته است. این درحالی است که سرمربی ارزشمند و با اخلاق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان کوچکترین بی احترامی‌به فردی یا باشگاهی انجام نداده و تنها مباحث فنی را مطرح کرد.

 آقای مجیدی در حالی مانند نوجوانان ذوق‌زده آن جمله‌ای از بزرگان فوتبال جهان را که هیچ سنخیتی با حد و اندازه اش ندارد تکرار کرد که فراموش کرده که وضعیت امروز او مدیون الطاف دیگرانی است که در چشم‌پوشی از مجوزهای حضور برخی بازیکنان، پنجره‌‌‌های بسته را بدون مجوزهای قانونی برویش باز کرده‌اند و به‌به و چهچه برخی گزارشگران رنگی نیز این موارد را حمایت می‌کند.

 امید به این‌که باشگاه‌های بزرگی مانند استقلال با هوادارانی محترم، من‌بعد علاوه بر بحث فنی، با نام‌هایی در حد و اندازه‌ استقلال و با اخلاق عجین باشد. مرور تاریخ نشان می‌دهد رابطه دو باشگاه بزرگ ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران، برپایه دوستی و جوانمردی بوده و با این سخنان خدشه دار نخواهد شد ولی لازم است آقای فرهاد مجیدی  از مردم اصفهان و هواداران عزیز ذوب‌آهن عذرخواهی کند.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید