حمید مطهری: در بازی با نفت باید حملات غیر کلاسیک ایجاد می‌کردیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی صفر بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته سوم لیگ برتر گفت: فوتبال با سرعت بالا و خوبی دیدیم. بازی در یک سوم میانی سرعت خیلی خوبی داشت و تیم مسجد سلیمان با از دست دادن توپ به سرعت فرم دفاعی می‌گرفت و باید به فوتبال غیر کلاسیک رو می‌آوردیم اما شگرد پرسپولیس فوتبال کلاسیک و بازیسازی از عقب است.

حمید مطهری در این باره ادامه داد: باید حملات غیر کلاسیک هم ایجاد می‌کردیم که با تعویض‌‌‌های خود سعی کردیم این کار را هم انجام بدهیم که این اتفاق هم افتاد اما از موقعیت‌ها استفاده نکردیم.

مربی تیم پرسپولیس درباره دلیل حضور نداشتن وحید امیری و احسان پهلوان در ترکیب این تیم گفت: حدود 25 روز دیگر فینال آسیا را پیش رو داریم و باید برنامه‌‌‌های مختلف را بررسی کنیم تا ان شاءالله بتوانیم برای آن بازی در اوج باشیم. پهلوان و امیری بازیکنان خوبی هستند اما باید با تست کردن برنامه‌‌‌های مختلف خود را برای آن دیدار آماده کنیم.

مطهری اظهار داشت: قبل از اینکه به مسائل فنی بپردازم واقعا از اینکه تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر سهیمه دارد خوشحال هستم اما به خاطر اینکه مردم این شهر همیشه خوشحال باشند، امکانات مسجد سلیمان کم است و واقعا از مسئولان می‌خواهم به این شهر رسیدگی کنند.

وی افزود: اگر پنالتی تیم ما گل می‌شد روند بازی تغییر می‌کرد و با باز شدن تیم نفت کار ما هم راحت می‌شد. کارمان را سخت کردیم اما بچه‌‌‌های ما خیلی زحمت کشیده و خوب کار کردند. به آنها خسته نباشید می‌گویم.

حمید مطهری اضافه کرد: من و یحیی گل محمدی دنبال عذر و بهانه نیستم اما در شان مسجد سلیمان نیست که یک هتل نداشته باشد. دو ساعت و نیم از اهواز در راه بودیم و مستقیم به رختکن رفتیم. از مسئولان شهری و کشوری و دولت می‌خواهم به شهرهایی مثل مسجد سلیمان کمک کنند زیرا شرایط برای تیم هایی مثل ما سخت می‌شود. حداقل باید مسجد سلیمان یک هتل داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید