حمید درخشان: محرومیت آل کثیر قابل بخشش است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش محرومیت آل‌کثیر بخشیده می‌شود یا خیر؟ گفت: به نظر من اگر درست رایزنی و درست از حق پرسپولیس دفاع کنند این محرومیت قابل بخشش است. حضور آل کثیر در لیگ و فینال لیگ قهرمانان آسیا خیلی به کار پرسپولیس می‌آید.

حمید درخشان در واکنش به اینکه گفته می‌شود در قضیه محرومیت آل‌کثیر یک سری اطلاعات از داخل ایران و توسط برخی از ایرانی‌ها خارج شده است، تاکید کرد: امیدوارم که اینطور نباشد اما اگر چنین اتفاقی افتاده باید بدترین برخورد را با عوامل آن کرد، چون آنها اسرار یک کشور را به بیرون درز دادند. کسی که چنین کاری بکند قطعاً ایرانی نیست.

حمید درخشان در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل النصر عربستان و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس واقعا بازی خوب و منطقی انجام داد. ضمن اینکه بازیکنان هر چه را در توان داشتند، در زمین گذاشتند تا به پیروزی برسند.

وی ادامه داد: محرومیت عجیب آل کثیر هم باعث شد تا انگیزه بازیکنان چند برابر شود و آنها با تمام توان به زمین بروند. واقعاً دیدار با النصر بسیار سخت بود و خوشحالم که در نهایت پرسپولیس برنده این مسابقه شد.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: حامد لک در بازی با النصر عالی بود و در کل خیلی به پرسپولیس کمک کرد تا تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

حمید درخشان درباره کادر فنی ایرانی پرسپولیس گفت: واقعا خیلی خوشحالم که پرسپولیس با کادر فنی ایرانی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. ما قبل از این خیلی گفته بودیم که باید به مربیان ایرانی اعتماد کرد. خدا را شکر می‌کنم که در زمان یحیی این اتفاق افتاد. خوشبختانه در این شرایط همه از پرسپولیس و یحیی حمایت کردند تا تیم نتیجه بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید