حمید استیلی: شجاع یکی از ارکان قهرمانی پرسپولیس بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید استیلی یکی از پیشکسوتان شاخص فوتبال ایران گفت: من معتقدم اگر پرسپولیس کیفیت فنی بازی‌هایی را که در مقابل پاختاکور، السد و النصر ارائه داد، در فینال هم به نمایش بگذارد حتماً می‌تواند از سد حریف شرق آسیایی بگذرد و به جرأت می‌گویم حریف شرق آسیایی فینال پرسپولیس قوی‌تر از سه تیم بزرگی نیست که پرسپولیس آنها را شکست داد. به همین دلیل من به قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خیلی خوشبینم.

حمید استیلی اظهار کرد: شجاع یکی از ارکان قهرمانی پرسپولیس بود به همین دلیل باید قرارداد این بازیکن اصلاح و او در پرسپولیس حفظ شود چون در حال حاضر بازیکنی با کیفیت شجاع برای پرسپولیس وجود ندارد.

وی ابراز کرد: بشار قرارداد دارد و باید بماند اما از آنجا که چند تن از بازیکنان آپشن‌هایی دارند و این مسائل هم در قرارداد بعضی از بازیکنان اعمال شده، باشگاه را با مشکلاتی مواجه کرده است. مثلاً مهدی تاربی برای پرسپولیس خیلی زحمت کشید اما زمانی که جدا شد برای باشگاه عایدی مالی نداشت در حالی که در همه تیم‌های دنیا از فروش بازیکن عایدی نصیب باشگاه می‌شود.

حمید استیلی یادآورشد: یکسری از مشکلات هنوز هست و کامل حل نشده که یکی از آنها مربوط به برانکو هست که در حال سپری کردن مراحل آخرش است. در رابطه با حل مشکلات هم، من و آقای کلانی بدون دعوت از سوی باشگاه به محل باشگاه رفتیم و با یکی دو تن از معاونین و مدیر عامل پرسپولیس در خصوص مشکلات حرف زدیم.

حمید استیلی خاطرنشان کرد: در این گفت‌وگو، مدیر عامل تیم به ما گفت که باید پول برانکو را پرداخت می‌کرده اما قبل از آن لازم بود که حداقل ۱۰درصد هم به بازیکنان پرداختی داشته باشد. این مسأله باشگاه را با چالش‌های زیادی مواجه کرد تا جایی که من به باشگاه گفتم امکان گرفتن وام ندارند که این مسأله هم میسر نبود و بقیه مسائل هم به عهده اسپانسر تیم بود که آنها هم در حد توان خودشان کمک کردند اما به دلیل تعدد مشکلات مسائل در حد خودش باقی مانده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید