حمیدرضا گرشاسبی: پول برانکو در گاوصندوق باشگاه بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه پیروانی گفته مدیران قبلی پرسپولیس باید به خودشان بیایند، اظهار داشت: از طریق فدراسیون فوتبال نمی دانم از طرف کمیته استیناف بود یا اخلاق، نامه ممنوعیتی برای او آمد. من تعجب می‌کنم. پیروانی خودش بوده و دیده، نمی دانم دلار ۳هزارتومانی را برای چه دوره‌ای را می‌گوید؟ فکر کنم زمان سرمربیگری علی پروین را می‌گوید!

حمیدرضا گرشاسبی اظهار کرد: ما با دلار ۱۸هزار تومان پرداخت کردیم و با یوروی ۲۰هزارتومان تیم را به ژاپن بردیم. این حرف ها درست نیست. خودش به ریز و دقیق می داند. اگر می‌خواهد حمایت کند باید حمایت درستی در این شرایط شود.

وی ادامه داد: در آن شرایط مشکلاتی داشتیم ولی نگذاشتیم یک هوادار دغدغه داشته باشد. هرکس می آید سکاندار این دو باشگاه می شود خودش را در باتلاق انداخته، باید با تبحر حوصله و درایت و کارفنی از آن بیرون بیاید.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در خصوص بحث پاداش‌های آسیایی تیم، موضوع براندائو که شفاف سازی نشد و همچنین اختلاف بین عرب و وزارت ورزش عنوان کرد:‌ این را باید از خود عرب سوال کنید اما در کل تعویض های خیلی سرعتی بدون مشکل نخواهد بود. اگر از عملکرد من رضایتی بود ادامه می دادیم.

حمیدرضا گرشاسبی یادآورشد: اگر از عملکرد عرب رضایتی بود ادامه می داد. پس مشکلی بوده که ما را برکنار کردند. من که خودم هیچ مشکلی حس نمی‌کنم. در اوج بودیم وزیر هم به من گفت در هیات دولت از من به خاطر این موفقیت های پرسپولیس تقدیر شد.

وی تصریح کرد:‌ از نتایج و پیگیری‌ها و تلاشی که ما می‌کردیم خیلی شاداب بودند. ما که می‌گویم از نگهبان باشگاه تا آبدارچی تا آنکه چمن را آب می‌داد، همه بودند. مجموعه‌هایی که گرفتیم و تجهیز و آماده کردیم. در بحث سخت افزاری به آن شکل مشکلی نداشتیم. پرونده‌ها صاف شده بود و بدهی به آن صورت وجود نداشت.

حمیدرضا گرشاسبی افزود: من یادم است که پول برانکو در گاوصندوق باشگاه بوده، بارها هم مصاحبه کردند و گفتند پول بوده، اگر هیات مدیره وقت تصمیمی می‌گیرد الان چرا بهانه گیری می‌کنند؟ همان موقع می دادند دلار اینقدر گران نبود. به چه دلیلی ندادند؟ براندائو و پاداش ها هم زمان من نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید