حمیداوی: پرسپولیس هنوز طلبم را نداده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو در خصوص تعیین و تکلیف لیگ برتر امسال گفت: در این فصل قهرمانی مهم نیست امسال تیمی‌که سقوط می‌کند و دو تیمی‌که به لیگ برتر صعود می‌کنند مهم است.

فرهاد حمیداوی همچنین اظهارکرد: امسال اتفاق خوبی که می‌تواند رخ دهد این است که لیگ بیستم را با همان نتایج شروع کنیم شک نکنید اگر لیگ امسال را دوباره شروع کنیم در بحث مصدومیت‌ها و پرداخت‌ها دچار مشکل می‌شویم.

حمیداوی درخصوص طلب‌شان از باشگاه پرسپولیس و مذاکر با نبی افزود: در قانون تجارت آقای نبی می‌توانست جواب ندهد؛ من با او تماسی نگرفتم البته به قول امیر قلعه‌نویی این سوال بیات شده است تا الان پرسپولیس هیچ اقدامی‌برای پرداخت بدهی‌اش انجام نداده است از مدیران پرسپولیس گلایه‌مند هستم.

مالک باشگاه شهرخودرو تصریح کرد: گفته‌اند شنبه این پول را پرداخت می‌کنیم ظاهرا تقویم پرسپولیس شنبه‌های زیادی را دارد؛ متأسفانه هیچ پاسخی از پرسپولیس نگرفتیم و نمی‌دانم آن شنبه که وعده اش را داده اند کی قرار است از راه برسد.

وی در خصوص کسر قرارداد بازیکنان و صحبت‌های خلعتبری ابراز کرد: خلعتبری فوتبالیستی است که خود را در همه تیم‌ها ثابت کرده است او با من تماس گرفت و برای کسر قرارداد صحبت کردیم رحمتی و چند بزرگتر تیم هم تماس گرفتند باید تعاملی شود تا آنها هم بتوانند پول‌هایشان را دریافت کنند.

مالک باشگاه شهرخودرو در خصوص برکناری شکوری از دبیرکلی فدراسیون فوتبال و آمدن نبی عنوان کرد: نمی‌خواهم به این مسأله ورود کنم چون این سوال چالش‌برانگیز است.

وی با بیان اینکه اگر سازمانی به نیروی جوانی معتقد است و به او پست مدیریتی می‌دهند نباید بعد از یکسال نیم که در این پست است از این پست برداشته شود؛ ادامه داد: برداشتنش از آن پست جایز نیست شاید اشتباهی کرده است که اطلاعی ندارم.اگر آمدنش ناحق بود است همان روز نباید می‌‌آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید