حمیداوی: دوست نداشتم مقابل هواداران پرسپولیس قرار بگیرم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو گفت: به نظر من قهرمان و کسی که سهمیه آسیا را می‌گیرد اهمیت چندانی نسبت به آن ۲ تیمی‌که می‌افتند و ۲ تیمی‌که صعود می‌کند ندارد.

فرهاد حمیداوی افزود: من پیشنهاد دادم که نتایج لیگ نوزدهم به لیگ بیستم انتقال داده شود زیرا ۲ اتفاق خوب می‌افتد تیم هایی که سقوط می‌کنند و یا به لیگ برتر صعود می‌کنند، به حق این اتفاق‌ها برایشان می‌افتد همچنین این کار به منظم برگزار شدن لیگ کمک زیادی می‌کند.

حمیداوی درباره قرارداد این تیم با پرسپولیس بر سر انتقال گل‌محمدی ابراز کرد: در ازای یحیی گل‌محمدی، قراردادی با باشگاه پرسپولیس منعقد کردیم و تنها یک چهارم یعنی یک و نیم میلیارد از باشگاه پرسپولیس گرفتیم.

وی تصریح کرد: فکر نمی‌کنم که گل‌محمدی به شهرخودرو برگردد زیرا یحیی حضور در پرسپولیس را دوست دارد و امیدوارم این ماجرا ختم به خیر شود؛ شاید جرایم به وجود آمده را ببخشم اما از پول رضایتنامه نمی‌گذرم.

حمیداوی یادآورشد: تا امروز تنها قول و وعده از پرسپولیسی‌ها شنیدیم و ۲ چک آن برگشت خورده است و یک چک دیگر مانده است و مجموع قرارداد این رضایتنامه ۶ میلیارد است و یک میلیارد هم بابت ضرر و زیان آن است.

وی خاطرنشان کرد: اگر یحیی گل‌محمدی در تیم ما می‌ماند، ضمن گرفتن سهمیه آسیایی، حتی می‌توانستیم برای قهرمانی بجنگیم و طبیعی بود برای از دست دادن چنین مربی، رقمی‌بالا را به پرسپولیس اعلام کنیم.

حمیداوی با تاکید بر اینکه دوست نداشتم هیچ وقت مقابل هواداران پرسپولیس قرار بگیرم اما چند روز پیش برای شکایت اقدام کردیم، اضافه کرد: باشگاه ما بابت طلب ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است و امکان دارد یک میلیارد هم به این مبلغ بابت ضرر و زیان آن اضافه شود.

وی ادامه داد: مدیرعامل وقت پرسپولیس آن زمان به من اعلام کرد که قرار است این پول را یک هوادار پرداخت کند که البته فقط آن چک اول به مبلغ یک و نیم میلیارد تومان برای آن هوادار بود و سایر چک‌ها، چک باشگاه پرسپولیس است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید