حمودی: کرونا فوتبال دنیا را تحت تأثیر خود قرار داده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی حمودی کاپیتان تیم فوتبال پیکان درباره اینکه گفته می‌شود شاید ادامه لیگ برگزار نشود هم گفت: اگر قرار نباشد لیگ را ادامه دهند و بگویند تیم‌های پایین جدول به لیگ یک سقوط کنند، به نظر در حق این تیم‌ها ظلم کرده‌اند.

علی حمودی با بیان اینکه درست است که الان در پایین جدول هستیم اما جایگاه واقعی تیم ما اینجا نیست، اظهارکرد: الان ٩هفته دیگر از مسابقات باقی مانده‌اند است و ما این شانس را داریم که به بالا جدول صعود کنیم.

حمودی با اشاره به اینکه اگر بخواهند لی را تعطیل کنند، نباید پرسپولیس‌ را قهرمان کنند و این ما را هم سقوط کرده بنامند، تصریح کرد: امیدوارم با ادامه مسابقات ما هم بتوانیم به بالای جدول صعود کنیم تا در نظر سقوط نباشیم.

وی با تاکید بر اینکه ویروس کرونا یک چالش جهانی است و فوتبال دنیا را مثل خیلی از رویدادهای دیگر تحت تأثیر خود قرار داده است، ابراز کرد: باید لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند و نتایج بازی‌های این لیگ در زمین مسابقه تعیین شود. اگر غیر از این باشد همه تیم‌ها معترض خواهند شد.

حمودی با بیان اینکه آقای فرکی تا زمانی که بودند تلاش زیادی انجام دادند اما وقتی دیدند دیگر نمی‌توانند کمکی کنند، از تیم جدا شدند، ادامه داد: از زمانی آقای ویسی آمد در تلاش بود تا از نظر روحی و روانی شرایط تیم را بهبود ببخشد که متاسفانه به خاطر کرونا بازی‌ها تعطیل شد و نتوانستیم شرایط بهتری در جدول پیدا کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پیکان با اشاره به اینکه ما در طول فصل واقعا فوتبال خوبی بازی کردیم و هر کسی بازی‌های پیکان را دیده باشد، این موضوع را تایید می‌کند، یادآور شد: تیم بسیار خوبی را داریم اما امسال کمی‌بدشانس بودیم. در بعضی از بازی‌ها استحقاق باخت را نداشتیم و در برخی از بازی‌ها هم داورها اشتباهاتی داشتند که منجر به شکست ما شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید