حمله لیدرها به بازیکنان نفت مسجدسلیمان، روی پنهان فوتبال ایران

پس از شکست تیم نفت مسجدسلیمان  مقابل همنام و هم‌خانواده خودش صنعت نفت آبادان،  اتفاقات عجیبی رخ داد که باعث تکدر خاطر بازیکنان و اعضای کادرفنی نفت مسجدسلیمان شده است.

بعد از بازی و وقتی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان به رختکن رفتند، برخی لیدرهای این تیم که به آبادان سفر کرده بودند، در کمال تعجب در مقابل رختکن تیم خود حاضر شدند و با ورود به رختکن به درگیری با برخی نفرات پرداختند.

درست زمانی که فراز کمالوند سرمربی نفت به نشست خبری بعد از بازی رفته بود، برخی لیدرها به رختکن تیم رفتند و به درگیری با بازیکنان پرداختند. این لیدرها به بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان تهمت کم‌کاری زدند و همین موضوع باعث ایجاد یک درگیری بزرگ شد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که چنین موضوعی در نفت مسجدسلیمان سابقه‌دار است. در گذشته و در زمان سرمربیگری مربیانی مثل مهدی تارتار، محمود فکری و مجتبی حسینی نیز برخی لیدرهای تیم نفت مسجدسلیمان با بازیکنان درگیری پیدا کردند و به آنها تهمت کم‌کاری زدند. آخرین مورد به سال گذشته و درگیری فیزیکی با میثم تهیدست، نیما انتظاری و ناییج‌پور 3 بازیکن تیم برمی‌گردد.

حالا این موضوع بار دیگر تکرار شده و موجبات ناراحتی بازیکنان را فراهم آورده است. بازیکنان نفت امروز وقتی کمالوند از نشست خبری برمی‌گردد این مساله را به اطلاع او می‌رسانند و حتی به سرمربی شان می‌گویند که در شهر مسجدسلیمان امنیت جانی ندارند و با این شرایط نمی‌توانند به کارشان ادامه بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید