حمله به داوری، این بار از جانب سرمربی تیم رایکا

سرمربی تیم رایکا، علی لطیفی، در گفت و گویی پیرامون تیم رایکا و در خصوص این که داوری در دیدارهای گذشته به ضرر آن‌ها بوده و اعتراض باشگاه به داوری اظهار داشت: در بازی با مس شهر بابک و خوشه طلایی یک پنالتی مسلم را برای ما نگرفتند. داوران ما سلامت هستند ولی تحت تاثیر تیم‌‌‌های ثروتمند قرار می‌گیرند. وقتی تیمی‌ثروتمند است داوران در جریان بازی تحت تاثیر اسم بزرگ تیم قرار می‌گیرند و صحنه‌‌‌های مشکوک را به نفع آنها اعلام می‌کنند.

وی افزود: وقتی یک تیم بزرگ از داوری ضرر می‌کند به آنها اعتراض می‌کنند و حقشان را می‌گیرند اما یک تیم مظلوم مثل رایکا کسی را ندارد که اعتراض کند و همان موضوع باعث می‌شود که حق این تیم پایمال شود.ما قطعا به داوری معترض هستیم و به صورت  کتبی اعتراض خود را نوشتیم و مسئول باشگاه آن را به کمیته داوران ارائه می‌دهند. از داوران می‌خواهم بدون این که تحت تاثیر تیمی‌قرار بگیرند شرافتمندانه قضاوت کنند.

سرمربی تیم رایکا در پاسخ به این سوال که آیا برای جذب بازیکن در نیم فصل دوم اقدام کرده است یا خیر عنوان کرد: با بازیکنان زیادی صحبت کردیم و ۷ یا ۸ بازیکن را در نظر داریم. بعد اتمام دو بازی پیش رویمان که مقابل شمس آذر و استقلال ملاثانی است نفرات جدید اضافه می‌شوند ولی اسکلت تیمی‌ما همین بازیکنان خواهد بود. یک تعدادی از بازیکنان پیشنهاد‌‌‌های زیادی دارند و ما با سیاست گذاری باشگاه برای جذب آنها اقدام می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید