حمایت خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران از نامه به رئیس جمهور

رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال،خداداد افشاریان، در گفت‌وگویی در خصوص نامه داوران به رییس جمهور گفت: این حرکتی خودکار از سوی داوران بوده و من به عنوان ریاست کمیته داوران از آن حمایت می‌کنم. آن‌ها مطالبه‌ای منطقی داشته‌اند و تصمیم گرفتند با نامه‌ای درخواست‌شان را به گوش شخص اول مملکت برسانند.

خداداد افشاریان در خصوص این که این کار به نوعی نادیده گرفتن کمیته داوران و فدراسیون فوتبال به عنوان مراجع بالاتر است، گفت: من نمی‌دانم این چه نوع طرز تفکری است. به هر حال یک سری مسائل مهم وجود دارد که گاهی اوقات باعث می‌شود افراد مستقیما با افراد مرجع ارتباط برقرار کنند. کمیته داوران از موقعی که روی کار آمده، تلاشش را کرده که این اتفاق رخ دهد و حتی یک بار هم به صورت آزمایشی، این سیستم بررسی شد اما بعضی مسائل خارجی مانع از این شد که ما بتوانیم کار را با همان سیستمی‌که به ایران آورده بودیم، ادامه دهیم. به نظر من به عنوان رییس کمیته داوران، کار دوستانم هیچ ایرادی ندارد و من از آن‌ها حمایت می‌کنم.

خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران درباره این که بعضی کارشناسان مدعی شده‌اند ” این نامه، کار کمیته داوران برای درخواست افزایش بودجه است”، توضیح داد: این یک نامه ساده است که قشری از یک جامعه برای کمبود مهمی‌که در کارشان دارند، درخواستی را از شخص اول مملکت داشته‌اند. نمی‌دانم بعضی‌ها چرا و چگونه چنین برداشت‌هایی می‌کنند که اشتباه است. جایگاه داوران و نیازهای آن‌ها قابل درک است و من هم وظیفه خود می‌دانم که در این راستا، حامی‌و حمایت‌کننده راه آن‌ها باشم. قرار نیست ما در کمیته داوران سوءاستفاده‌ای از نیروهایمان کنیم و ما برای کمک به آنها در این سمت هستیم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید