حلالی: عقده قهرمانی نداریم و جام ندیده نیستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکسری از پیشکسوتان باشگاه استقلال قابل احترام هستند، اما حرف‌هایی می‌زنند که زیبنده نیست و دوست ندارم این صحبت‌ها را بشنوم.

اسماعیل حلالی با تاکید بر اینکه ما عقده قهرمانی نداریم و جام ندیده هم نیستیم، اظهارکرد: ما ۳ سال قهرمان لیگ برتر شدیم و امسال هم با اختلاف ۱۰ امتیازی صدرنشین لیگ نوزدهم هستیم و هر تیمی‌جای پرسپولیس بود در نهایت ادعای قهرمانی داشت.

حلالی با بیان اینکه به طور طبیعی با این اختلاف امتیاز باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند، ابرازکرد: اگر اختلاف ۱، ۲ امتیازی بود در آن صورت سایر تیم‌ها می‌توانستند با یک بازی این فاصله را جبران کنند.

وی تصریح کرد: ما همه بازی‌های ۶ امتیازی را بازی کردیم و اکنون هم ۹ بازی پیش رو داریم که در بدبینانه‌ترین حالت باید ۴ بازی بازنده شویم و تیم‌های دیگر باید بازی ها‌ی خود را پیروز شوند تا اختلاف امتیاز جبران کنند.

او یادآورشد: تصور رسیدن سایر تیم‌ها به پرسپولیس هم روی کاغذ سخت است و طبیعی است که جام قهرمانی را به پرسپولیس بدهند. اگر قرار باشد در آسیا شرکت کنیم باید پرسپولیس را به عنوان تیم اول معرفی کنند و این امر طبیعی است.

پیشکسوت پرسپولیس در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: مدیر درست حسابی برای باشگاه پرسپولیس انتخاب نمی‌کنند و زمانی که مدیر انتخاب می‌کنند کار‌های غیر اخلاقی از آن‌ها می‌خواهند.

وی افزود: مدیرعامل ۴ بازیکن به تیم‌های پایه می‌فرستد و نامه دستوری می‌دهد که قرارداد آن‌ها باید در یکی از رده‌های پایه ثبت شود، اما من حدود ۵ سال است که جلوی این کار‌ها قرار گرفتم و انجام ندادم.

حلالی اضافه کرد: نامه‌ها دستوری موجود است و من تنها کسی بودم که حق یک بازیکن را به فرد دیگری ندادم. یکی از مدیرعاملان باشگاه پرسپولیس نامه ارسال کرده بود که فلان بازیکن باید جذب تیم امید شود و من زیر نامه ارسالی نوشتم که به طور کلی تیم ب را لغو کنید و این کار صورت گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید