حلالی: سیستم دفاعی۳ نفره در تراکتور کارایی ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل حلالی کارشناس فوتبال کشورمان درباره علت ناکامی‌تراکتور در ۳ بازی ابتدایی گفت: نبود مهاجم گلزن یکی از دلایل ناکامی‌تراکتور در گلزنی است. به نظرم تراکتور باید در برخی از پست‌ها تقویت شود. ناهماهنگی بین بازیکنان این تیم مشهود است.اگر تیم تراکتور نتواند امتیازات شروع بازی‌ها را بگیرد در آن صورت اعتماد به نفس و روحیه بازیکنان این تیم تضعیف می‌شود و کار منصوریان برای خروج از بحران سخت می‌شود.

اسماعیل حلالی درباره اینکه منصوریان می‌تواند در تراکتور به موفقیت برسد، بیان کرد: امیدوارم منصوریان موفق شود، اما شرایط آب و هوایی تبریز باعث می‌شود تا این مربی نتواند در کوتاه مدت به اهداف خود برسد. تیم تراکتور دیر بسته شده است و سرمربی او هم دیر انتخاب شد. زمانی این تیم شروع به یارگیری کرد که بیشتر بازیکنان خوب به تیم‌های دیگر ملحق شده بودند. به نظرم منصوریان سال سختی را پیش رو خواهد داشت.

وی درباره شکست تیم فوتبال تراکتور برابر تیم سپاهان اظهار کرد: تیم‌های تراکتور و سپاهان همواره بازی‌های باکیفیت و با کلاسی را از لحاظ فنی ارائه می‌کردند، اما این مرتبه بازی خوبی به نمایش نگذاشتند.تیم سپاهان در این بازی یکی – ۲ موقعیت گلزنی ایجاد کرد و در نهایت این تیم توانست به گل دست یابد. تیم‌های لیگ برتری هنوز به فرم ایده آل خود نرسیده اند. شرایط آب و هوایی تبریز باعث شد تا بازی تراکتور و سپاهان کیفیت لازم را نداشته باشد.نبود مهاجم گلزن یکی از دلایل ناکامی‌تراکتور در گلزنی است. به نظرم تراکتور باید در برخی از پست‌ها تقویت شود. ناهماهنگی بین بازیکنان این تیم مشهود است.

حلالی بیان کرد: تیم سپاهان بعد از گل فشار زیادی نیاورد و این تیم به ضدحملات چشم دوخت و به لاک دفاعی فرو رفت. به نظرم این بازی بار فنی زیادی نداشت و تیم تراکتور در ۲۰ دقیقه پایانی برای اینکه زمان را از دست ندهد به ارسال‌های هوایی روی آورد، اما این تیم به علت تراکم دفاعی سپاهان و ناهماهنگی بین بازیکنان خود نتوانست گلزنی کند. در مجموع کار تراکتور سخت شده است. امیدوارم شرایط این تیم تبریزی در بازی‌های بعدی بهتر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید