حلالی: در پرسپولیس مشاوری که کنار بازیکنان باشد نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم پرسپولیس با اشاره به محرومیت آل‌کثیر گفت: متأسفانه در پرسپولیس مشاوری که کنار بازیکنان باشد و روی مسائل حاشیه‌ای و داوری تمرکز کافی داشته باشد وجود ندارد.

اسماعیل حلالی افزود: بازیکنی مثل آل‌کثیر حتی نمی‌داند در یک بازی مهم خوشحالی‌اش چه عواقبی می‌تواند داشته باشد هر چند وی سوءنیتی نداشت اما از حرکت وی برای کشاندن چشم‌هایش سوءبرداشت شد. متأسفانه کشور ما هم در شرایطی قرار گرفته که همه به دنبال برداشتهای منفی از آن هستند.

وی ادامه داد: برای محروم کردن او دست روی جزئی‌ترین مسائل گذاشته و با کوچکترین حرکت، ایرانی‌ها را محروم می‌کنند. آل‌کثیر هم با بهره‌ گرفتن از مشاوران در انجام دادن این خوشحالی مقابل تیم ازبکستانی دقت می‌کرد که اکنون خودش و تیمش را گرفتار این مصیبت نکند.

حلالی افزود: مشخص نیست عیسی پس از اتمام محرومیتش در همین شرایط فنی قرار داشته باشد. بازیکن باید با آگاهی نسبت به تمام مسائل کار خود را انجام بدهد و روی کوچکترین حرکاتش تمرکز داشته باشد.

وی درباره دیدار پرسپولیس و سایپا اظهار داشت: با درنظر گرفتن واقعیت باید گفت پرسپولیس نسبت به برخی تیم‌های لیگ برتر در بازی اول خود شکل خوبی نداشت در حالی که باید با توجه به حضورش در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و موفق خارج شد از این تورنمنت مهم از لحاظ روحی، روانی و فنی شرایط بهتری در بازی با سایپا داشت.

حلالی افزود: اتفاق‌هایی که در یک ماه اخیر و پس از بازگشت پرسپولیس از قطر در بحث مدیریتی، جدایی برخی بازیکنان ایجاد شد پرسپولیس را به حاشیه برد و به نظر من بگومگوها و پچ‌پچ‌هایی که درباره رقم قرارداد برخی بازیکنان در تیم به وجود آمده، حاصل همین اتفاق‌ است.

حلالی افرود: به همین دلیل بازیکنان مقابل سایپا تمرکز خوبی نداشتند زیرا در تمرین‌ها هم اتفاق‌های خوبی رخ نمی‌دهد. تمام این عوامل دست به دست هم داد تا بازیکنان مقابل سایپا عصبی بوده و بدون آرامش باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید