حلالی: تیم قهرمان پرسپولیس نیاز به افکار جدید دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل حلالی کارشناس فوتبال ایران درباره نبود مدیرعامل در این باشگاه گفت: شرایط پرسپولیس از لحاظ مدیریتی اصلاً جالب نیست، فکر می‌کنم باز هم آقایان پشت نتایج تیم پنهان شدند تا کسی متوجه کوه مشکلات نشود.

اسماعیل حلالی با تاکید بر اینکه تیم بزرگ و قهرمان نیاز به افکار جدید دارد و نباید در مرداب مدیریتی بماند اظهار کرد: حق این تیم با این سابقه درخشان و قهرمانی هایی که بدست آورده نیست که به دست هرکسی بیافتد و رها شود.

حلالی درباره وعده سازمان خصوصی سازی مبنی بر عرضه سهام این باشگاه در مردادماه اظهار کرد: واگذاری باشگاه‌‌‌های پرسپولیس و استقلال می‌تواند کمک بزرگی به این تیم‌ها کمک کند.

وی با بیان اینکه مهم این است که آنها در حباب بورس نمانند و باید این تیم‌ها شکل کامل بگیرند و حالت مردمی‌پیدا کند، افزود: شاید در سال‌‌‌های ابتدایی واگذاری مشکلاتی داشته باشند اما باید همه چیز شفاف باشد و نظارت مردم را در امور مالی باشگاه شاهد باشیم.

وی در خصوص احتمال برگزاری ادامه بازی‌‌‌های لیگ برتر از هفته نخست خردادماه سال جاری ابراز کرد: قطعاً برگزاری باقیمانده بازی‌ها می‌تواند جامعه را نیز به نشاط نسبی بازگرداند. البته فکر می‌کنم بهتر است تا بازی‌ها در چند هفته ابتدایی که قرار است از سر گرفته شود بدون تماشاگر باشد.

حلالی با اشاره به اینکه این اتفاق می‌تواند به باشگاه‌ها کمک کند تا تکلیف خود را بطور قطع بدانند، ادامه داد: ادامه بازی‌ها می‌تواند به تیم‌‌‌های لیگ یک نیز کمک کند آنها هزینه می‌کنند تا بتوانند به لیگ برتر بیایند.

وی با تاکید بر اینکه ادامه بازی‌ها می‌تواند به تیم‌‌‌های لیگ یک نیز کمک کند آنها هزینه می‌کنند تا بتوانند به لیگ برتر بیایند، یادآورشد: همچنین تیم هایی که در انتهای جدول نیز هستند برای ماندن در جدول می‌جنگند و دیگر حرف و حدیثی به وجود نمی‌آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید