حلالی: بستر مناسبی در باشگاه پرسپولیس وجود ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اسماعیل حلالی بازیکن سابق پرسپولیس با بیان اینکه بستر مناسبی در باشگاه پرسپولیس وجود ندارد، گفت: وقتی ما جایی را قبول می‌کنیم و تراز منفی ۳۰ تبدیل گرفتم باید آن را در بدترین حالت منفی ۲۰ و اندی تحویل بدهم نه اینکه با تراز منفی ۶۰ تحویل بدهم.

اسماعیل حلالی درباره حضور انصاریفرد و در ادامه جدایی و استعفای او اظهارکرد: من هیچ شناختی نسبت به ایشان نداشتم. نه همبازی بودم و نه چیز دیگری. دورادور می‌شناختم و در جلسات پیشکسوتان ایشان را می‌دیدم.

وی افزود: او با ما هم صادق نبود و آقای پنجعلی هم می‌گفت نمی‌خواهم این فرد را ببینم. او روز اول آمد و گفت آقای پنجعلی شما کاپیتان ما بودید و کمی‌فرصت بدهید اما بعد صادقانه نیامد بگوید ما مشکل داریم و نمی‌توانم شش ماه سرویس بدهم و کمک کنید.

حلالی تصریح کرد: اگر به این شکل رفتار می‌کرد ما هم کمک می‌کردیم نه اینکه هر روز با وعده الکی مواجه شویم. آقای انصاریفرد به این شکل مدیریت کردن صحیح نبود. مگر می‌شود باشگاه را با چک مدیریت کرد؟

وی ادامه داد: اگر این شکلی است که من هم می‌توانم ۱۰ باشگاه را مدیریت کنم. فردا هم می‌روم خانه و پاسخگو نیستم. با این چک‌ها مطمئنا در آینده برای باشگاه دردسر شکل خواهد گرفت.

او درباره نزدیک شدن پرسپولیس به قهرمانی رقابت‌‌‌های فصل جاری لیگ برتر گفت: بخشی از این قهرمانی به خاطر مدعی نبودن سایر تیم هاست. می‌توانستیم با توجه به نتایجی که سایر تیم‌ها کسب می‌کردند هم بگوییم پرسپولیس قهرمان می‌شود. حالا این تیم با بردهای متوالی خود خیلی زود به چنین عنوانی در فصل جاری رسید.

حلالی افزود: این تیم کاملا منطقی بازی می‌کند و با بردهای اقتصادی توانست جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند. دوران پساکرونا برای لیگ برتر ایران و حتی می‌توان گفت فوتبال جهان پر افت و خیز بود. در لیگ برتر نیز رقیبان پرسپولیس کاملا جا ماندند و نتوانستند این تیم را همراهی کنند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید