حقیقت: رعایت فاصله اجتماعی جزو لاینفک قوانین قطر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا حقیقت پزشک تیم پرسپولیس درباره پروتکل‌‌‌های بهداشتی در قطر گفت: ماسک زدن در داخل هتل اجباری است. سعی کردیم مواد ضد عفونی و ماسک را در اختیار بازیکنان و کادرفنی قرار بدهیم.

علیرضا حقیقت افزود: رعایت فاصله اجتماعی جزو لاینفک این قوانین است. حتی بچه‌ها برای عکس گرفتن باید فاصله را رعایت کنند. در ابتدای ورودمان سعی شد غذا را به شکل پک در اختیار اعضای تیم قرار بدهند تا احتمال انتقال ویروس کرونا در زمان سرو غذا به حداقل برسد.

وی درباره بحث کرونا عنوان کرد: قبل از ورود به قطر به فاصله سه روز دو تست کرونا داشتیم که خوشبختانه جواب تست تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی منفی بود. پس از ورود به قطر هم در همان فرودگاه این تست تکرار شد و پنج روز بعد هم در هتل تست دادیم.

حقیقت ادامه داد: حتما یک بار دیگر به احتمال فراوان امروز تست می‌گیریم و قبل از بازگشت به ایران بار دیگر تست کرونا خواهیم داد. البته احتمال دارد تست دادن را در زمان بازگشت به ایران در فرودگاه امام خمینی هم تکرار کنیم.

او افزود: در روزهای بعد با تمهیداتی که در نظر گرفتیم سعی کردیم غذا را داخل بوفه به بچه‌ها ارائه بدهیم که پس از به وجود آمدن مشکلاتی غذا روی میز برای بازیکنان سرو می‌شود. کرونا شرایطی ایجاد کرده که مجبوریم برخی استانداردها را رعایت کنیم ویروس مشکلی برای بازیکنان ایجاد نکند.

حقیقت اضافه کرد: برای انتقال اعضای تیم به استادیوم سعی شده حداقل از دو اتوبوس استفاده شود و کادر اجرایی تیم هم با اتومبیل مجزا به محل استادیوم و تمرین می‌روند. ضمن اینکه حتما هر روز باید علائم بازیکنان بررسی و به AFC گزارش داده شود. با تمام این کارها سعی می‌کنیم حداقل آسیب درباره کرونا به بازیکنان برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید